decor,
преди години баба ми наричаше "кокошки" приятелките си, щото като се съберяха на раздумки, ставаха точно като квачки - всяка да каже нещо....много ме разсмя твоето сравнение...Сега наричам "кокошки" моите момичета, когато се разшумят в неподходящо време, но като го казвам засмяна и ги моля за внимание, никоя до сега не се е обидила...Предполагам, и софийските "кокошки" са го възприели по подобен начин - изречено с любов и усмивка...
Колкото за игрите и рейтинга и аз мисля, че всяка една от нас има своите вкусове и предпочитания и нека има много игри - за да може всяка да прецени коя е в нейните интереси и възможности.
Просто според мен организаторите на игрите да имат право както да включват, така и да изключват участниците в тях.
Което означава, че те трябва да извършат предварителен подбор на участниците въз основа на техните прояви до момента.
Идеята да се снимат етапите и само организаторът да знае за какво става въпрос също е добра. Но всеки организатор си има свои идеи, така че нека да се зачетат и неговите / нейните опити да бъде играта по-оригинална и различна....