По отношение на предложението за рейтингите съм по-скоро за, макар че имам известни опасения...
Винаги съм смятала, че ако желанието да се зарадва някой е по-силно от желанието да се получи хубав подарък, издънки в игрите няма да има. В този смисъл, ако хората, които ще имат право да оценяват подаръците са склонни да подготвят "подарък на публиката" без съответно да получат подарък...аз съм за...това говори, че тези хора наистина имат щедри сърца. Това от друга страна е допълнителен стимул пък за хората с щедри сърца, които подготвят подаръците. Но...тук са и опасенията ми - как ще се избегне чисто хипотетичната възможност в игрите да се включат хора, които нямат чак толкова щедри сърца, но участват с цел да получат хубав подарък? Аз лично на този въпрос нямам отговор...

Иначе срещи в различните градове винаги е имало. Вътрешна размяна на подаръци между участничките в различните групи по срещите от различните градове също винаги е имало. И аз искам да си разменям подаръци с Бургаската група...ама надали ще ме огрее...
Играта на софиянки не е по-различна. Различното е само, че решихме да се показва предварително какво ще се шие....което съответно наложи отварянето на отделна тема. Спокойно само тема е...а и правилата на форума не виждам да го забраняват.
Защо се налага играта да е затворена, мисля че не е нужно да обяснявам. Ясно е за всички.

Обидните квалификации няма да коментирам. Под достойнството ми е.