Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
WYLCHIN, познаваш ли лично поне една от тези надути софиийски кокошки??? Аз познавам повечето от тях и държа да ти кажа, че са едни от най-страхотните хора. Рали, Аби, Иренко, Съни обичам ви
И също така искам да кажа, че това са момичетата, които винаги са изпращали едни от най-красивите и стойностни подаръци независимо на кого и от къде е.
Пффффффффффф, надути, надути. колко да са надути?
И да кажа аз, лично получавала подаръци в игри от Дъки, Съни, Рали - и нито един път не била разочарована от изработени им неща
На какво дължи това - че гражданките имат повече опит и умения? или имат повече възможности и достъп до материали - не знам, ама сигурно е, че ако искаш да направиш нещо красиво и от сърце - няма никакво значение от столица ли си или от малък град!

От Катя (Дъки) имам подарък за игра миниатюри - това е нещо с размер на кибрит - ама толково пипнато и с толково вкус, че мога смело да кажа, по-красив и от големите гоблени кои аз получавала

До вчера и в игра "рожден ден" нямало издънки,... докато не включи Писи.
А най-обидното за мен знаете ли е какво? Този момичето още преди обявяване на записване за игра (2013 година) 2!! пъти ми търсила да не я пропусна в играта! - аз смятам, че имала голям мерак да участва, или пък просто да изчисти шкафоев и получи подаръци.
И на края на всичко - след моите забележки на показани работи преди да ги подарици - нищо не оправила, след като имало скандал в фейса и тука в игра - пак праща "незнайнокво" и пак не спазва регламента