Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
Моето мнение за рейтинга: много, ама много отрицателно. На един му харесва едно, на друг друго. Не мисля, че трябва да има рейтинг. Това е изключително обидно. Играта, която си направиха софиянки е просто подигравка с останалите. Все едно деца, които се правят на важни и казват кой да играе и кой не щото са от града на селяндурите и това им дава някакво самочувствие, че са нещо повече. Дано не предизвикам бурни реакции, никого не искам да обидя, но могат да си преместят темата в друг раздел, който да се казва например "Само за софиянки".
Тц-тц, сега виновни ли да се чувстваме!!! И да се обиждаме на селяни и софиянци!!! Със същия успех играта можеше да носи името Горно-нанадолнищна пролетна игра"
Мястото където някой е роден или живее не го определя. Човек сам се определя какъв е според думите и поведението си!
Организираме играта на принципа, че се познаваме и си даваме гаранция, че няма да има разочарования! Идеята беше да покажем, че има и други работещи начини за игра! А определението "софийска" идва от това, че размяната ще е лична, на среща в София!
Аз съм родена в малък град и това, че живея в София вече над 16 години, защото така налагат обстоятелствата, не ме определя като човек! Селянията е начин на поведение и мислене, така че си намерете друг елемент на обида в този регламент и игра!