Показване на 1 до 15 от 24

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Mnogo dobra ideia dano i drugite da ia haresat

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета ,рядко имам възможност да влизам във форума ,но сега ми се иска да отговоря на wylchin. "Софиянки" са като всички останали участници тук.Никой не се гордее или да се прави на велик.В този форум, независимо от местоживеене ,образование , длъжност ,титла и т.н. всички са равни!
    Смятам ,че и в други градове се организират вътрешни игри и това не е лошо и никой не би трябвало да се обижда.Когато хората се познават не е необходимо да има регламент ,но тук организаторите дадоха възможност за участие и на " селяндури"/ цитат....моля за извинение/.
    С цел да се избегнат разочарования от участниците се сложиха и препоръките.Не всеки има тема в " творбите" и може да му се погледне работата,Най- малкото да се ориентира другарчето му какво да му ушие.
    Като знам какво е търсене и коментиране на схеми в нашата група на записалите се в предишни игри и след като съм виждала и готовите им неща,а в последствие и получените подаръци на някой от тях НЕ МОГА ДА ГИ ОБВИНЯ за критерийте им за участие в тази игра.
    Целта е да участват сериозни и отговорни хора ,за да няма отрицателни коментари /дано/.Ако се запише някой за когото никой нищо не знае ще са спокойни ли организаторите?
    Мисля ,че би трябвало да има някакво изменение при организирането и провеждането на игрите в бъдеще ,за да се сведът до минимум негативните реакций

  3. #3

    Подразбиране

    Аз пък няма да се хвана на разни провокации на съфорумки които търсят "под вола теле".
    Направили сме такава игра защото така сме преценили.
    Всички от цяла България могат да си направят игра с техни си условия -форума е либерален и не го забранява.
    ВСИЧКИ които искат да се запишат за нашата Софийска пролетна игра имат тази възможност достатъчно е да си намерят 3-ма гаранти.Всеки ще стане гарант на доказал се човек/всеки от нас има тема с това което прави/

  4. #4

    Подразбиране

    Както,може би повечето знаят съм един от участниците във форума,който не пропуска игра. Категорично "ЗА" съм за промяна на правилата в игрите.Това с рейтинга не ми се вижда много удачно, особено за новоприсъединилите се във форума,дай Боже да са повече и доста по-отговорни към ангажиментите, които поемат.Всеки участник трябва да си прецени достатъчно добре времето преди да се запиши.Не трябва да се изпращат подаръци за отбиване на номера.
    Би бил добър варианта да се показват на определена дата, преди крайния срок, снимки на избродираните неща на организатора на играта.Малко ще се натовари,но...така си мисля, че разочарованите ще са по-малко.Тегленето на имената след показване не подаръка е малко като нож с две остриета т.е другарчето да получи нещо избродирано, което вече има.Знам, че всеки има различни предпочитания и не винаги вкусовете съвпадат.Има толкова красиви и малки по размер модели,които биха зарадвали всеки.
    Харесва ми и варианта и на "Пролетната игра" в която и аз като ПРОВИНЦИАЛИСТ заслужих доверието на софийските момичета( за нея нямам притеснения в избора си, защото повечето от тях познавам не само виртуално).С малко допълнение - името на другарчето е известно, а се показва снимка на това, което ще се бродира.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Би бил добър варианта да се показват на определена дата, преди крайния срок, снимки на избродираните неща на организатора на играта.Малко ще се натовари,но...така си мисля, че разочарованите ще са по-малко
    Да, би било добре и това ще е нещо като контрол и добросъзнателност
    Редактирано от rodich : 16.03.2013 в 08:39. Причина: добавяне


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •