Показване на 1 до 15 от 24

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Виждам, че пак са се разгорели дебатите по участието в игрите
    За да не претоварвам темата на играта ЧРД, пиша в тази, където според мен е по-удачно.
    Явно някои се записват за участие в дадена игра, без предварително да се запознаят с правилата и да са съобръзят с тях! Наистина трябва да се въведе някакъв ред. Виждам, че в повечето случаи са едни и същи хора и като че ли на тях не им пука от отправените критики?! Такива хора не трябва да се допускат до участие в игрите, поне такова е мнето мнение. Доста хора в името на разбирателството преглъщат и не повдигат въпрос, когато получат нещо, което е под всякаква критика и се отказват от игрите.
    Какво точно и как да се промени трябва да се обмисли и да се реши.

  2. #2

    Подразбиране

    decor,
    преди години баба ми наричаше "кокошки" приятелките си, щото като се съберяха на раздумки, ставаха точно като квачки - всяка да каже нещо....много ме разсмя твоето сравнение...Сега наричам "кокошки" моите момичета, когато се разшумят в неподходящо време, но като го казвам засмяна и ги моля за внимание, никоя до сега не се е обидила...Предполагам, и софийските "кокошки" са го възприели по подобен начин - изречено с любов и усмивка...
    Колкото за игрите и рейтинга и аз мисля, че всяка една от нас има своите вкусове и предпочитания и нека има много игри - за да може всяка да прецени коя е в нейните интереси и възможности.
    Просто според мен организаторите на игрите да имат право както да включват, така и да изключват участниците в тях.
    Което означава, че те трябва да извършат предварителен подбор на участниците въз основа на техните прояви до момента.
    Идеята да се снимат етапите и само организаторът да знае за какво става въпрос също е добра. Но всеки организатор си има свои идеи, така че нека да се зачетат и неговите / нейните опити да бъде играта по-оригинална и различна....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •