Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Би бил добър варианта да се показват на определена дата, преди крайния срок, снимки на избродираните неща на организатора на играта.Малко ще се натовари,но...така си мисля, че разочарованите ще са по-малко
    Да, би било добре и това ще е нещо като контрол и добросъзнателност
    Редактирано от rodich : 16.03.2013 в 09:39. Причина: добавяне


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Моя скромен опит е - един път участвах в игра и то в осинката.Там всеки пращаше на ръководителя на играта фото на етапите си при бродирането и само те двамата знаеха какъв е основния подарък. Отделно имаше тема за играта и всеки пишеше какво харесва като гоблен - пейзаж, цветя или друго. Основния подарък имаше определени минимални размери за бродиране. Няма да описвам с какво желание играх и как се старах. Бях решила едно да шия, но след като моето момиче писа, че харесва феичките на ДМС смених модела. Определено имаше доста допълнителни подаръци за децата и за другото и хоби - бижутата. Оформлението го направих с паспарту без стъкло, че го пращах по позната със самолет, така имах и възможност да сложа и сладки неща, освен панама и няколко вида метализирани конци. В едната стая у дома бях направила кът и само слагах допълнителни подаръци - все ми се виждаха малко. А аз не останах недоволна от моя подарък - пано с пеперуди от Жанлин и кулинарна енциклопедия и книга на любимата ми авторка Джейн Остин- в много луксозен вариант са и двете книги. Отделно бисер и ленти в големи количества. Но имаше и краен срок на изпращане на нещата. Само това, че мин.година си купихме нова къща и имах няколко месеца зор ме отказа да участвам в друга игра. Но в нашия форум предпочитам да се въздържа за известно време.

    Може би трябва да има контрол върху изпълнението и да има време всеки да напише какво харесва и всяка да прецени какво да направи- има толкова хубави неща от всяка от нас - за да не става "отбии номер".

  3. #18

    Подразбиране

    "Изкушавам се да се включа не защото няма да имам гаранти а защото на 25,05 е празник на просветата и няма да мога да ида на "живо" при тях а ще трябва да ангажирам някой да ми го изпраща."

    Юра, за изпращането не го мисли, аз поемам пращането на всички по Еконт, а на Лили по пощата. Само време ако имаш - пиши се!
    Както каза, от Вашия край лошо няма!

  4. #19

    Подразбиране

    WYLCHIN, познаваш ли лично поне една от тези надути софиийски кокошки??? Аз познавам повечето от тях и държа да ти кажа, че са едни от най-страхотните хора. Рали, Аби, Иренко, Съни обичам ви
    И също така искам да кажа, че това са момичетата, които винаги са изпращали едни от най-красивите и стойностни подаръци независимо на кого и от къде е.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    "Изкушавам се да се включа не защото няма да имам гаранти а защото на 25,05 е празник на просветата и няма да мога да ида на "живо" при тях а ще трябва да ангажирам някой да ми го изпраща."

    Юра, за изпращането не го мисли, аз поемам пращането на всички по Еконт, а на Лили по пощата. Само време ако имаш - пиши се!
    Както каза, от Вашия край лошо няма!
    Иренка, благодаря ти
    Тогава си давам заявката за участие и ако ме приемете в играта - това е моделчето на което съм се спряла :



  6. #21

    Подразбиране

    Познавам лично няколко момичета от София. След всяка среща с тях искам да живея там и да си пием заедно кафенцето. Помагали са ми и за лични неща,без дори да ме познават .
    Моля ви,не им разваляйте играта с коментари и негативизъм!!!!!!

  7. #22

    Подразбиране

    Виждам, че пак са се разгорели дебатите по участието в игрите
    За да не претоварвам темата на играта ЧРД, пиша в тази, където според мен е по-удачно.
    Явно някои се записват за участие в дадена игра, без предварително да се запознаят с правилата и да са съобръзят с тях! Наистина трябва да се въведе някакъв ред. Виждам, че в повечето случаи са едни и същи хора и като че ли на тях не им пука от отправените критики?! Такива хора не трябва да се допускат до участие в игрите, поне такова е мнето мнение. Доста хора в името на разбирателството преглъщат и не повдигат въпрос, когато получат нещо, което е под всякаква критика и се отказват от игрите.
    Какво точно и как да се промени трябва да се обмисли и да се реши.

  8. #23

    Подразбиране

    decor,
    преди години баба ми наричаше "кокошки" приятелките си, щото като се съберяха на раздумки, ставаха точно като квачки - всяка да каже нещо....много ме разсмя твоето сравнение...Сега наричам "кокошки" моите момичета, когато се разшумят в неподходящо време, но като го казвам засмяна и ги моля за внимание, никоя до сега не се е обидила...Предполагам, и софийските "кокошки" са го възприели по подобен начин - изречено с любов и усмивка...
    Колкото за игрите и рейтинга и аз мисля, че всяка една от нас има своите вкусове и предпочитания и нека има много игри - за да може всяка да прецени коя е в нейните интереси и възможности.
    Просто според мен организаторите на игрите да имат право както да включват, така и да изключват участниците в тях.
    Което означава, че те трябва да извършат предварителен подбор на участниците въз основа на техните прояви до момента.
    Идеята да се снимат етапите и само организаторът да знае за какво става въпрос също е добра. Но всеки организатор си има свои идеи, така че нека да се зачетат и неговите / нейните опити да бъде играта по-оригинална и различна....

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    WYLCHIN, познаваш ли лично поне една от тези надути софиийски кокошки??? Аз познавам повечето от тях и държа да ти кажа, че са едни от най-страхотните хора. Рали, Аби, Иренко, Съни обичам ви
    И също така искам да кажа, че това са момичетата, които винаги са изпращали едни от най-красивите и стойностни подаръци независимо на кого и от къде е.
    Пффффффффффф, надути, надути. колко да са надути?
    И да кажа аз, лично получавала подаръци в игри от Дъки, Съни, Рали - и нито един път не била разочарована от изработени им неща
    На какво дължи това - че гражданките имат повече опит и умения? или имат повече възможности и достъп до материали - не знам, ама сигурно е, че ако искаш да направиш нещо красиво и от сърце - няма никакво значение от столица ли си или от малък град!

    От Катя (Дъки) имам подарък за игра миниатюри - това е нещо с размер на кибрит - ама толково пипнато и с толково вкус, че мога смело да кажа, по-красив и от големите гоблени кои аз получавала

    До вчера и в игра "рожден ден" нямало издънки,... докато не включи Писи.
    А най-обидното за мен знаете ли е какво? Този момичето още преди обявяване на записване за игра (2013 година) 2!! пъти ми търсила да не я пропусна в играта! - аз смятам, че имала голям мерак да участва, или пък просто да изчисти шкафоев и получи подаръци.
    И на края на всичко - след моите забележки на показани работи преди да ги подарици - нищо не оправила, след като имало скандал в фейса и тука в игра - пак праща "незнайнокво" и пак не спазва регламента

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •