Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за гоблен Mirabilia

    Здравейте! Изпаднах в едно голямо затруднение с ключа на този гоблен


    Чудя се какви са тези конци : Caron collection waterlilies и тези : Mill Hill


    Мога ли да ги заменя с DMC и знаете ли с кои номера да ги заменя?
    Или евентуално в БГ от къде мога да си ги купя?



    Не исках да качвам голяма снимка на ключа, но той май не се вижда ясно,затова ще ги напиша:
    Caron Collection waterlilies : № 204 и № 219
    Mill Hill Beads : №02014,03050,03055,18828,42014
    Mill Hill Treasure : № 13011
    Редактирано от jovanna93114 : 21.03.2013 в 09:49.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Първите(Caron Collection) са вид меланж, а Mill Hill са мъниста

  4. #4

    Подразбиране

    О, не знаех че Mill Hill са мъниста,благодаря, че ме просветлихте.Но не се ли продават в БГ тези конци и мъниста?

  5. #5

    Подразбиране

    За съжалене няма ги в Бг, могат да се поръчат от някой чужд сайт, например от тук http://www.sewandso.co.uk/cat11.html

  6. #6

    Подразбиране

    Е,вероятно ще трябва да се откажа от този гоблен....а толкова много ми харесва

    Благодаря за отговорите,момичета!

  7. #7

    Подразбиране

    Гобленът наистина е страхотен и вярвам, че с малко фантазия и помощ от интернет, за да видиш какви са цветовете, ще се справиш. И двата цвята на Caron според мен са в розовите клонки. Мъниста има достатъчно на пазара, така че все нещо може да се приспособи. Затова ти желая успех и се надявам да покажеш какво се получава

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Мънистата на Mill Hill не могат да се приспособят, за съжаление! Ако толкова ти харесва, по-добре го ший с оригинални материали! Така резултатът ще е гарантиран.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •