Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 84
  1. #1

    Подразбиране АВАНТЮРА 4 - ФИНАЛ

    Записали се за играта – 24 човека. Но реално участвали – 25. Имам предвид Юра. Сигурно има и други задочно правили своята авантюра, но единствено Юра показваше и участваше редовно в етапите. За това и нея ще включим в гласуването.За тази цел имате срок от две седмици /след крайният срок за приключване на 15 етап/ да си оформите творбите – който както е решил и да ги покажете с измислените от вас имена.
    И, за да няма дублиране на имената и налагане смяна в последния момент, може веднага да си ги именувате тук, в тази тема.
    За сега са известни само на:

    ShanniВан Гого и Ма-Донка
    NIA - Весел Великден
    lassa - Малките художници
    Юра - Великденско настроение
    Светла Петрова - Шоколадови зайчета - творци
    diana_penkova - Велики четвъртък
    Ge4i1970 - Подготовка за празника
    tian_64 - Братче и сестриче
    venipetgab - Заешки Великден
    smiles - Зайцеланско царство
    Zafira - Нарисувай ми яйце
    did_tag - Великденска история-2
    neli0909 - Весела игра
    mila_an - Великден е
    sanita - Шокозайковци в действие
    dushkova - Не бива празник без яйце
    nikoll - Великденски зайчета
    galq_iva - Шарен Великден
    d0nka - Мисия Великден
    Jully - Заешка изненада
    mirastiv - Да нашарим яйцето заедно
    tsenka01 - Великденски художници
    Tiana - Зайчета -байчета оцветяват яйце
    Славова - Великденска еуфория
    margoto66 - Великденско яйце



    Краен срок за представяне на готовите за гласуване бродерии – 14 април/ неделя.

    Ето и наградите за заелите първите три места, любезно предоставени ни отDucky, чиято е и идеята за гласуване.


    1-во място



    2-ро място



    3-то място

    Редактирано от NIA : 14.04.2013 в 17:45.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    През всичките етапи на играта имаше много и различни предположения.Някои бяха доста далеч от вярното, други по-близо, но има човек, който беше стигнал до верният отговор в най-ранен етап – 6. И това еdiana_penkova.
    Ето нейното предположение в пост 10 на етап 6.
    A ако не е чанта, ами е рокля? И ако това под него е обувка? Значи в дясно може да имаме момиче. А синьото вляво може да е панталонче на момче. Тогава обаче какво е това в средата. Прилича на голямо яйце.”

    За нея приготвих символична награда – бродирано яйце.
    Да и е честито!
    Моля Диана да ми даде адреса си на лични, за да и бъде изпратено.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    моите ще са "малките художници",с тази четка и кофа боя само това ми идва на ум :-)

  4. #4

    Подразбиране

    Ниа, благодаря ти че ме вкючваш в реалната група.
    Вярно е че си вървя заедно с вас - 14 етап ми е готов. Остава да довърша зеленкото, но и това ще стане. Сега да си кажа името на картинката - "Великденско настроение "
    И честито на позналата съфорумка!

  5. #5

    Подразбиране

    Толкова са ми кафеви зайците, че не могат да бъдат други освен шоколадови .Та за това и името на гобленчето е: " Шоколадови зайчета - творци"
    Благодаря Ния, а и на всички останали за многото положителни емоции в тази игра.И....чакам следващата
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #6

    Подразбиране

    Много благодаря за наградата . Трогната съм. А относно името на гоблена, моят си го кръстих "Велики четвъртък". Нали тогава се боядисват яйцата .

  7. #7
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Моето гобленче ще се казва "Подготовка за празника"
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  8. #8

    Подразбиране

    Най-сетне ви настигнах. Моето гобленче ще се казва ''Братче и сестриче''

  9. #9

    Подразбиране

    Заешки Великден

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Аз малко поизостанах с 14-ти етап...но определено ще наваксам...и ще приключа в сроковете

    Искам да знаете, че изключително много се забавлявах с тази игра...имало е моменти, в които съм се смяла направо със сълзи...Благодаря ви за изключителните емоции

    Така, че...

    Драги ми, Смехурки!

    Истински патила си имах с вас в тази Авантюра...затова реших да кръстя моето гобленче - "Зайцеланско царство"


    П.П. Ния, клипчето е страхотно!!! Чудесен спомен е от тази игра...Благодаря ти от сърце за добрата организация и за всичко останало

    Поздрав: Весел Зайцеланчо

  11. #11

    Подразбиране

    Моето гобленче ще се казва: "Нарисувай ми яйце".

  12. #12

    Smile

    Все още не съм готова с бродерията, но заглавието ми е измислено - Великденска история-2.
    Ще внесе малко пояснения: С появата на зайците се сетих за любим на децата ми анимационен филм - Великденска история. Двамата герой Максуел и Есмералда спасяваха едни великденски яйца от злия Козел. До тук нищо общо с нашата авантюра, но целият сюжет беше изпълнен с приключения и загадки - история позната ни през всичките 15 етапа.

    Ния, благодаря за приключението, емоцията и страхотната игра

  13. #13

    Подразбиране

    Името на моят гоблен ще е Весела игра.На всички ни беше много забавно и имаше много настроение в играта,благодаря ти Ния!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  14. #14

    Подразбиране

    Нарекох моя гоблен "Великден е!". Ния, благодаря ти от сърце за прекрасната игра , перфектната организация и не на последно място - клипа, който си направила. Очаквах всеки етап с нетърпение, искрено се забавлявах с нашите коментари и догадки. Ще чакам с нетърпение следващата авантюра.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Нарекох моето гобленче "Шокозайковци в действие"

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •