Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 84
  1. #31

    Подразбиране

    Аз също много изостанах, а и с техниката съм зле, затова ще покажа крайния резултат когато успея да го снимам. Иначе само за протокола - моята авантюра децата ми я кръстиха "Великденско яйце".
    Но пък играта беше забавна и ако имам възможност бих се включила и в друга. На всички авантюристки -
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  2. #32

    Подразбиране

    Ако не са разбрали всички - очаквам в тази тема да представите бродериите за гласуване във вид, в който смятате,че ще красят дома ви най-късно до 14 април.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #33

    Подразбиране

    Ето го моето гобленче вече оформено. Извинявам се за снимката, но тази е най-сполучливата от десетки такива / много блести панамата/ . Пожелавам успех на всички участници в тази тъй интересна игра.

  4. #34

    Подразбиране

    mila_an , хайде опитай се да направиш още една снимка, но да е на фокус, че тази е малко размазана, дори да не покажеш блясъка на панамата. Нека картинката да се вижда по-ясно. И като изрязваш снимката внимавай, да се вижда цялата рамка.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #35

    Подразбиране

    Смятам, че сега се получи по-добре.

  6. #36

    Подразбиране

    Дааааааа, сега е по-добре.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #37

    Подразбиране

    В рамка е още по-красиво!!!На компютъра сме с моя малък внук, и той като видя гобленчето почна да повтаря Баю ,Баю...

  8. #38

    Подразбиране

    Ето и моето гобленче.Не успях да избегна отражението от стъклото.Позволих си да си дорисувам едно облаче и да ушия фон

  9. #39

    Подразбиране

    Ван-Гого и Ма-Донка

    /накратко Гого и Донка/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Shanni,

    с това контурче и изключително подходящата рамка гобленчето направи е светнало! Човек ще каже, че зайчетата са мацали и рамката!
    Какво да кажа - кой то си го може, си го може!
    Редактирано от rostso : 05.04.2013 в 12:36.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    Ван-Гого и Ма-Донка

    /накратко Гого и Донка/
    много е хубаво с контура още повече изпъква

  13. #43

    Подразбиране

    Смятам, че успях с подбора на цветовете и контурът ми е пестеливо и почти незабележимо приложен.Така съм най-близо до схемата.Важното е ,че дори огромният камък пред зайковците ще изпълни ролята си ,"че как празник без яйце"!,а ние си направихме чудесна игра.Е, и аз познах за животинчета и цветенца и се забавлявахме с предположенията си.Ния успешно ни подвеждаше и ставаше още по-интересно.Благодарим ти !За снимката ,трябва да си призная ,че се оказаха доста нефотогенични тези животинки и направих много опити ,но успях, "пишман фотографът" и си е малко мое постижение.Успехи и здраве момичета и готови за други игри!
    Редактирано от dushkova : 05.04.2013 в 22:55.

  14. #44

    Smile

    Моята Великденска история-2
    На мен и децата ми ни харесва, надявам се и на Вас:


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Не знам дали е от моя компютър, но аз на dushkova и sanita не виждам крайният резултат. Останалите оформени зайковци са станали страхотни.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •