Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 91
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Поздравления за оформлението

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Видях доста интересни неща в темата ти, личи си твореца в теб. Водното конче е прекрасно и много нежно, а еднорозите могат да те заредят с много енергия, очарователни са.

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно!!!А тези еднорози отдавна ми се иска да ушия,но да видим кога???Страхотни неща има в страничката ти,а за декупажа нямам думи-имаш идеи,които превръщаш в прекрасни произведенияПродължавай да твориш,а ние ще се радваме на твоите красотички

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Този е вторият ми гоблен "Очите на тигъра" - влюбих се в погледа му. Отново е 1:4.

    [url]http://i533.photobucket.com/albums/ee333/veshti4ka/GOBLENI/1.jpg[/url

    Възможно ли е да споделите снемата на Очите на тигъра? Откакто го видях,все за него си мисля!

    имейла ми е kalispera5555@yahoo.it

    Благодаря ви предварително!

  9. #24

    Подразбиране

    Имаш впечатлителна колекция,а това че опитваш различни неща ми допадна.От гоблените най ми хареса водното конче и еднорозите.Мисля си обаче ,че ако замениш 1:4 с кръстче няма да съжаляваш.при 1:1 също може да го използваш -готовия гоблен става по-голям и не е на пиксели.не става само гоблени където се шият 1:4,а лицата и ръцете 1:1.Бод кръстче го открих тук във форума и не съжалявам.но естествено има хора които отказват да го шият-нормално е.Разни хора -разни идеали
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    Този е вторият ми гоблен "Очите на тигъра" - влюбих се в погледа му. Отново е 1:4.

    [url]http://i533.photobucket.com/albums/ee333/veshti4ka/GOBLENI/1.jpg[/url

    Възможно ли е да споделите снемата на Очите на тигъра? Откакто го видях,все за него си мисля!

    имейла ми е kalispera5555@yahoo.it

    Благодаря ви предварително!

    За съжаление не мога. Схемата остана на първия ми хард диск, който изгърмя миналата година в началото и нищо от там не можа да се спаси. 10 години събирана информация замина в кофата за боклук . Имам я само на хартия, цялата издраскана с маркери.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Имаш впечатлителна колекция,а това че опитваш различни неща ми допадна.От гоблените най ми хареса водното конче и еднорозите.Мисля си обаче ,че ако замениш 1:4 с кръстче няма да съжаляваш.при 1:1 също може да го използваш -готовия гоблен става по-голям и не е на пиксели.не става само гоблени където се шият 1:4,а лицата и ръцете 1:1.Бод кръстче го открих тук във форума и не съжалявам.но естествено има хора които отказват да го шият-нормално е.Разни хора -разни идеали

    Благодаря ти за милите думи . Веднъж съм се пробвала само да шия на кръстчета и то на схема, която аз правих на РМ на един син дракон. Не става лошо, но заебах схемата, щото нещо не ми хареса как става муцуната на дракона. Едва тази година се светнах как се борави с РМ ...

    Лично аз предпочитам гобленовия бод и то както обясних на друго място - го шия на обратно - с наклон на ляво ... Явно не мога да свикна да го шия на другата страна, но пък кво толкова, в крайна сметка шия за удоволствие...

  12. #27

    Подразбиране

    А това е новата ми страст - домашни глицеринови сапунчета.

    Червеният е с етерични масла на иланг-иланг, бергамонт и парфюм на сандалово дърво.
    Синият е с парфюм на жасмин и етерично масло от мандарина + гъба луфа вътре.
    Лилавият е с етерично масло на лавандула, парфюм на лавандула и сушена лавандула.
    Жълто-зеленият е с етерично масло от мента, сушена мента, етерични масла на лимон и мандарина.
    Жълто-кафевият е с етерично масло от лимон и парфюм от сандалово дърво + кокосови стърготини.
    Шареният е от остатъците на всичките, които не се събраха в силиконовите формички .


  13. #28

    Подразбиране

    Страхотно! А откъде идеята? Лесно ли се правят?

  14. #29

    Подразбиране

    Ами на мен ми е лесно и забавно, но се занимавам с ароматерапия от поне 5 години, а с билки от поне 15 години. Купувам готова глицеринова база, разтапям на водна баня и добавям етерични масла, парфюми и сушени билки в нея. Изсипвам в силиконови формички за мъфини и готово. Сапунчето стяга за около 15 минути и има нужда да съхне поне 5 дни, защото ако се използва веднага и много бързо ще свърши, понеже остава неизпарена вода в него и седи някак меко.


    Иначе идеята е от неволята ... Правя алергия от всякакъв вид сапун, дори и от най-скъпите - пъпки и жесток сърбел. Единственият сапун, който ми понася е глицериновият. До скоро купувах от Рефан, ама тия никога нямат от любимите ми цитрусови миризми и пощръклях сама да си ги правя. Намерих доставчици на сапунени бази и си поръчах, а у дома в хладилника имам над 30-40 вида етерични масла и парфюмни есенции и воала...

    Днес открих, че правя алергия и от сухите дезодоранти против изпотяване и най-вероятно това ще е следващото ми изследване - как се правят и от какво...

    А с ароматерапията започнах да се занимавам, защото дори и от най-скъпите кремове за лице се изприщвах като бебетата и затова си купих една камара учебници и се научих сама да си правя кремовете. Вече 5 години купешки крем кожата ми не е виждала .

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мила, ама ти съвсем точно си избрала артистичното си име! Вещичка! Отвори нова тема за ароматерапията, за да можем да се консултираме с теб. свалям ти шапка!

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •