Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 91
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ти ruse!

    За страничка не зная, защото за да я направя е нужно време, а такова не ми остава покрай всичките неща, с които се занимавам и двете работи, на които ходя. Нямам против обаче ако някой има въпроси да отговарям когато ми остане време .

  2. #32

    Подразбиране

    Новата ми партида сапунчета

    Сините са с етерични масла на лимон, портокал и грейпфрут + гъба луфа (в някои) + кокосови стърготини (в някои).

    Лилавите са с етерично масло от лавандула, парфюм лавандула + сушена лавандула (в някои) + гъба луфа (в някои).

    Зелените са с етерични масла на мента и лимон, парфюм на сандалово дърво + сушена мента.

    Редактирано от manka : 29.07.2013 в 18:03.

  3. #33

    Подразбиране

    Само ме изкушаваш с тези сапунчета! Страхотни са! Искам и аз!

  4. #34

    Подразбиране

    Абе аз сега може да кажа някоя глупост ама ще попитам. От кои съставки идва измивното действие на тези сапунчета, понеже уча органична химия и имам представа кои са ПАВ в купежките сапуни, та се зачудих, сигурно имаш алергия към тях я разкажи повече, ако искаш и на лични да не спамим тук както прецениш

  5. #35

    Подразбиране

    Новата ми "къщичка" за ключове

    Редактирано от manka : 29.07.2013 в 18:02.

  6. #36

    Подразбиране

    Страхотна е, много оригинална и много практична особено за къща с малки хлапета! Тайничко ви завидях дори
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  7. #37

    Подразбиране

    Браво за идеята

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Ето и новото ми творение. В понеделник отива за рамка


  10. #40

    Подразбиране

    Ухаааа, много е хубав!

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Фарчето е чудесно! А и рамката си я подбрала в тон с гоблена.

  13. #43

    Подразбиране

    Благодаря! Винаги съм смятала, че рамките трябва да следват самата картина, защото са част от нея, а не да се подбират в съответствие с мебели, стени и прочие заобикалящи неща. Пък и обичам цветовете - светът е шарен

  14. #44

    Подразбиране

    Имаш красота на стената си! Добре си подбрала рамката, на мен ми харесва. Как вървят Lovers - ите?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасна рамка,в тон с морската тематика на гоблена!И аз съм от тези,които обичат цветовете!Обичам всичко цветно,пъстро,защото то създава радост и поражда усмивки...

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •