Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 91
  1. #46

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за отзивите!

    eldorado, за сега само части от долният волан на момата, че имам доста ангажименти. Надявам се сега като се застуди и като си седна на задника да тръгне по-бързичко. Остава ми време след 20 часа обикновено и то направя няколко бода и го зарежа, защото се зазяпам в някой филм , а събота и неделя разни зимнини и други майстории и все не му остава ред. В момента имам за декупаж една къщичка за ключове на приятелка и едно панерче за карти за мен и ставам разногледа: гоблена или рисуването

  2. #47

    Подразбиране

    Ето и нещо друго между шиенето

    Това е панерче за картите ми таро, които използвам най-много. Останалите тестета са в друга по-голяма кутия...




  3. #48

  4. #49

  5. #50

    Подразбиране

    Напоследък позарязах хаед-а, заради празниците. Налагаше се да се занимавам със глицеринови сапунчета около 2 седмици докато направя достатъчно за да задоволя претенциите на приятели и познати. Следващите 2 седмици сигурно ще са посветени на декупаж, защото съм решила да правя подаръци на няколко работещи булки - декупажирани панерчета за бюро - събират много работи и не е нужно да се разхвърлят офис консумативи навсякъде... Леле дори аз си нямам такова - моите дребошляци са натикани в стъклен съд за лед. Напоследък времето се скъси и не остава за нищо...

    Та ето коледните сапунчета. Изработени са от глицеринова база със зехтин, базови масла, етерични масла, сушени билки, парфюми, природни ексфолианти.

    Канелената серия:


    Ментовата серия:


    Какаовата серия:


    Жасмин и лимонена трева:

  6. #51

    Подразбиране

    Цитрусова серия:


    Мляко с мед:


    Лавандулова серия:



  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Искам такива сапуни и аз! Сериозно, продаваш ли или нещо такова?

  9. #54

    Подразбиране

    Ами май да. Има няколко бройки свободни за момента Пишете ми на лични.

  10. #55

    Подразбиране

    Невероятни .
    v_g_g@mail.bg

  11. #56

    Подразбиране

    Благодаря ви за хубавите отзиви, дами!

  12. #57

    Подразбиране

    От няколко дни спрях да шия, защото ме заболя ръката да държа гергефа и се отдадох на декупаж . Това е едно малко подносче, което е почти готово - остава да му лакирам дупето само. След него ще последват още 2, но не съм ги измислила още.


  13. #58

    Подразбиране

    А това са две панерчета за подаръци




  14. #59

    Подразбиране

    Много са красиви!Подноса,панерчетата са супер и аз искам такъв подарък...Весели празници!!!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни сапунчета и панерчета!Завиждам на притежателите им!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •