Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 91
  1. #61

    Подразбиране

    Чак сега виждам сапунчетата. Страхотни са. Браво!!! А панерчетата са уникални. Само красота...

  2. #62

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета

    Утре ми пристига новата база за сапунчетата и наново се мятам да майсторя

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране

    Много красив. Много свеж. Браво.

  5. #65

    Подразбиране

    Благодаря ти, Mima_stz!

    И последния най-голям поднос за закуска в леглото . С брюкселска дантела и "Течно стъкло". Малко ретро романтика никога не е излишна


  6. #66

    Подразбиране

    Страхотни подноси!!!

  7. #67

    Подразбиране

    Благодаря ти Ирина!

    Днес завърших новата си щайга за боите, че старата огромна кутия вече нищо не побира




  8. #68

    Подразбиране

    А това е част от подаръка за класната на дъщеря ми по случай завършването им - кутия за бижута.








  9. #69

    Подразбиране

    Много красива кутия! Но фаворит ми е големия поднос в ретро стил.

  10. #70

    Подразбиране


    Разкошотии! Браво! Много,ама много ми харесват.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #71

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Много се радвам, че ви харесват моите произведения .

  12. #72

    Подразбиране

    Гобленът ми напредва много бавно, но за сметка на това декупажа е винаги на линия

    Това е едно панерче за гримове:





    А това е салфетник тип кутия:

  13. #73

    Подразбиране

    Невероятни неща открих тук
    Впечатли ме много декупажа - каква е боята на основния цвят - лъсква и много ефектна ? Акрил и лак или специална ?

  14. #74

    Подразбиране

    Боите са акрил и са тип металик. Открих ги преди няколко месеца и се влюбих в тези металици . Туй то - трябва да е лъскаво и бляскаво. Подносите и салфетника отгоре са покрити с така наречено "течно стъкло" или това е вид лак "100 слоя лак". Той е от 2 части - лак и втвърдител. Не се маже с четка, а се излива върху равна повърхност и трябва да се остави на нивелирана повърхност 48 часа да съхне. Получава се така, че все едно има стъкло върху картинката. Хем дебело и опазва картинката, хем пък е здраво и красиво.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от veshti4ka Виж мнение
    Боите са акрил и са тип металик. Открих ги преди няколко месеца и се влюбих в тези металици . Туй то - трябва да е лъскаво и бляскаво. Подносите и салфетника отгоре са покрити с така наречено "течно стъкло" или това е вид лак "100 слоя лак". Той е от 2 части - лак и втвърдител. Не се маже с четка, а се излива върху равна повърхност и трябва да се остави на нивелирана повърхност 48 часа да съхне. Получава се така, че все едно има стъкло върху картинката. Хем дебело и опазва картинката, хем пък е здраво и красиво.
    Много благодаря, непременно ще опитам с тези материали

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •