Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 40 от 40
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bole Виж мнение
    Ели невероятен е Боженци ! А поне кажи на каква панама какъв бод и от колко ката е конеца ?
    Цялата колекция е супер и преди и сега е творена с желание и мерак !!
    Много благодаря !
    Боженци е на обикновенна българска,разграфена панама 82 цвята,гобленов бод,2 ката конец. Уж обикновен гоблен,но резултата е невероятен.
    Аааа за преди - дай дане си говориме...на предишните творби можем само да се смеем

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от елица Виж мнение
    и този е голям нахалник,все се сърди,че бродирам и не му обръщам внимание. А ето го предишния ми старец Прикачен файл 167808
    но за жалост вече ми го няма
    и моя е сиамец,и доста прилича на твоя,не знам още колко му остава,но вече е съвсем одъртял

    http://www.goblenite.org/attachment....7&d=1244137917

    правеше същите номера,не обича да не му се обръща внимание

  3. #33

    Подразбиране

    Много приятна колекция имаш

  4. #34

    Подразбиране

    Благодаря на всички ви! Не съм се крила,постоянно съм си тук Просто не съм публикувала до сега.

  5. #35

    Подразбиране

    Ели,с удоволствие разгледах твоята тема,защото освен,че ме впечатли богатата ти колекция от ушити гоблени, си я представила по много забавен начин и с много чувство за хумор. Фаворити са ми Боженци и енотите. Прекрасни са! С нетърпение очаквам да видя завършени хаедите,които видях в етапите. Желая ти успех!

  6. #36

    Подразбиране

    Благодаря Ани! Чакам да видя и твоите творби тук !

  7. #37

    Подразбиране

    Гледах, гледах....и аз съм шила някои от нещата ти "преди форума".А Боженци май на всички е фаворит!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #38

    Подразбиране

    vsi4kite sa prekrasni spacialno HAED e neveroiaten bravo

  9. #39

    Подразбиране

    Неверочтна колекция, с много любов сътворена!Браво! А за помощника и ние си имаме един сладур, Пешко, но той е млад сравнение с вашите, на 5 години и много обича гобленарски схеми да дъвче Успех с новите предизвикателства..........

  10. #40

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни гоблени имаш Ели. Поздравления!!!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •