Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Smile Мнение за крем от охлюви

    Здравейте!
    Случайно попаднах на статия в интернет, която обясняваше за действието на слузта от охлюв върху кожата".
    Имам намерение да си взема от аптеката, като се колебая между 2 марки.
    Ще се радвам, ако има дами, които са ползвали козметиката с охлюви и да споделят мнение

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей! Аз мога да споделя че крема на Гутто с екстракт от охлюв е много добър. Ползвам го от два месеца и кожата ми е мекичка като на бебе. Както е писано в сайта,който си дала, кожата ми се съживи. Цената му е добра, пък и е в голяма опаковка - 50 мл. Успех и да споделиш и ти впечатления!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей, и аз използвам кремовете Гутто. Открих ги във фейсбук на страницата им https://www.facebook.com/naturalni.kremove.gutto . В началото бях скептично настроена, но с времето кожата ми се изглади и подмлади. Продават се в интернет, но и във по-големите аптеки. Дори и някои от приятелките ми започнаха да го използват. Горео го препоръчвам. Няма да съжалявате.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз си взех на "Христина" - уникален е направо!

  5. #5

    Подразбиране

    аз пробвах българския с екстракт от охлюви

  6. #6

    Подразбиране

    Намерих кремовете Гутто в Бургас-аптека Здраве-ул.Кирил и Методий-3
    Взех за себе си за проблемна кожа и вече седмица го използвамОчертава се чудесен резултат

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте!
    Случайно попаднах на статия в интернет, която обясняваше за действието на слузта от охлюв върху кожата".
    Имам намерение да си взема от аптеката, като се колебая между 2 марки.
    Ще се радвам, ако има дами, които са ползвали козметиката с охлюви и да споделят мнение
    Здравей, fionna,

    Аз използвам един български крем със 100% екстракт от охлюви. Казва се Snail Code - http://beautybloom.shopmania.biz/. Използвам го от около месец и резултатът е чудесен, кожата ми е мекичка и сияйна. Определено си заслужава да се опита.

  8. #8

    Подразбиране

    Интересно,разбра ли кой е производителя?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atanaska_78 Виж мнение
    Здравей, fionna,

    Аз използвам един български крем със 100% екстракт от охлюви. Казва се Snail Code - http://beautybloom.shopmania.biz/. Използвам го от около месец и резултатът е чудесен, кожата ми е мекичка и сияйна. Определено си заслужава да се опита.
    Заинтригувахте ме и аз се разчетох. Snail Code крема е с 65 % екстракт, а не 100 %. Става ли за мазна кожа и дали има резултат при вече появили се бръчки?

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    Заинтригувахте ме и аз се разчетох. Snail Code крема е с 65 % екстракт, а не 100 %. Става ли за мазна кожа и дали има резултат при вече появили се бръчки?
    Защо се вързвате на хора с едно мнение!?!?

  11. #11

    Подразбиране

    От една година ползвам крем с екстракт от охлюви на пловдивски производител http://revivecosmetics.eu/ и съм много доволна. След тежка операция ми се появиха кафяви петна по лицето, които сега изчезнаха. Кремът не е евтин, но определено е ефективен.Продава се в аптеките и на сайта им.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз скоро си взех на виктория кремчето и мицеларнато вода и съм доволна за сега. Не съм пробвала други кремове с екстракт от охлюв. Като ми свършат ще видя и този на Гутто.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    На въпросите за мълнията и възможностите за изграждане на система за мълниезащита Варна от Dikom-Varna.com, отговарят специалистите от Диком. Предлагат качествени заземителни инсталации, токоотводи и мълниеприемници с изпреварващо действие. Осигуряване на безопасност от природните явления, случващи се навсякъде по света ежедневно. Среден брой в световен мащаб - над 100 мълнии в секунда.
    Редактирано от SweetSissy : 01.02.2019 в 17:49.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •