Показване на 1 до 15 от 180

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте бих искала да помоля ако някой има схема и ключ на гобленчетата алегория и ангел пазител предварително благодаря. ilsan_89@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    По-добре първо прочетете условията за търсене на схеми в първи пост на тази тема:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10734
    Без картинка как да отгатнем какво точно търсите след като има по няколко разработки и на алегориите, и на ангелите пазители.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilsan_8910 Виж мнение
    Здравейте бих искала да помоля ако някой има схема и ключ на гобленчетата алегория и ангел пазител предварително благодаря. ilsan_89@abv.bg
    Има няколко варианта на посочените гоблени.Качете снимки за да се види за какво става въпрос.

  4. #4

    Подразбиране ръце

    Здравейте!Отново се обръщам към всички-ако някой разполага с тези ръце,много моля да ми ги изпрати!irenapp@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте отново извинявам се че не качих снимки но пиша от телефона защото имам проблем с компа и правилата ги знам много добре

  6. #6

    Post

    Здравейте,търся си схемата на Момичето с шапката от списание Галерия бродерия 2008 година,дали някой може да ми помогне?Благодаря ви
    Прилагам снимка
    bozhkova8888@yahoo.it



    НАМЕРЕН!!!!!!! БЛАГОДАРЯ КАТЯ!!!!!!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mimosa : 08.05.2013 в 19:12.

  7. #7

    Post

    Момичета,липсва ми част от схемата на Момичето с коня на Ланарте,липсващата част е 6a,прилагам снимка
    Благодаря ви!!!!!!!!!!!!!!!
    bozhkova8888@yahoo.it



    МНОГО,МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ТЕМЕНУЖКА, ИВЕЛИНА И BIBETO!!!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mimosa : 11.05.2013 в 06:56.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimosa Виж мнение
    Момичета,липсва ми част от схемата на Момичето с коня на Ланарте,липсващата част е 6a,прилагам снимка
    Благодаря ви!!!!!!!!!!!!!!!
    bozhkova8888@yahoo.it
    http://dox.bg/files/dw?a=2f3eec5315 - мисля, че тук е цялата схема!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •