Резултати от анкета: АНКЕТА -Игра на цветовете -ИЗБОР НА МОДЕЛ

Гласували
45. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Модел 1

    2 4.44%
  • Модел 2

    2 4.44%
  • Модел 3

    6 13.33%
  • Модел 4

    3 6.67%
  • Модел 5

    1 2.22%
  • Модел 6

    1 2.22%
  • Модел 7

    7 15.56%
  • Модел 8

    4 8.89%
  • Модел 9

    7 15.56%
  • Модел 10

    13 28.89%
  • Модел 11

    0 0%
  • Модел 12

    2 4.44%
  • Модел 13

    9 20.00%
  • Модел 14

    1 2.22%
  • Модел 15

    4 8.89%
  • Модел 16

    12 26.67%
  • Модел 17

    15 33.33%
Анкета с отговори.
Показване на 1 до 7 от 7

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Явно, момичетата си мислят, че подмяната на цветове в модела ще е играта с цветове. За мен лично избраните модели са твърде цветни ,за да има накаква игра с тях. Моделът на Вервако си е модел и не бих си позволила да го репликирам като наши някои дизайнери ,да го обезцветя.Колкото едно моделче е с по- малко цветове, толкова възможността да се направи по-цветно е по-голяма и тогава се проявява и умението за колоритното му изграждане.Много интересно ,модели 5 , 6,11 и 12 не бяха предложени за гласуване в предишните анкети.Сега предизвикателството е голямо.Успех!
    Редактирано от dushkova : 13.05.2013 в 08:24.

  2. #2

    Подразбиране

    Душкова, абсолютно те подкрепям в коментара ти относно цветовете.
    Не случайно най- добрите резултати се получиха в предишните игри с графиките и по специално с монохромните модели, гоблените в различни нюанси на една гама.
    Като пример показвам моята интерпретация от участието си в тези игри като ги съпоставям с оригиналната картинка. Жалко,че съм изгубила оригиналната картинка на първия гоблен, но доколкото си спомням беше в синьо-лилава гама.

    Може би момичетата, които не са участвали в такава игра не могат точно да разберат смисъла на играта, но наистина от моделите,които се очертават като водещи в гласуването, струва ми се,че няма да се получат задоволителни резултати. Просто ще се сменят едни цветове с други, но поради големият брой на цветовете отново ще се получи голяма шарения и трудно ще се различават един от друг.

    Но това пък ми дава идея за следващата такава игра - да се направи само с монохромни модели под мотото "Да оцветим еднообразието"

    Относно споменатите 5, 6, 11 и 12 модели - те бяха предложени в края на първото гласуване, за това ги включихме директно в последната анкета.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •