Резултати от анкета: АНКЕТА -Игра на цветовете -ИЗБОР НА МОДЕЛ

Гласували
45. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Модел 1

    2 4.44%
  • Модел 2

    2 4.44%
  • Модел 3

    6 13.33%
  • Модел 4

    3 6.67%
  • Модел 5

    1 2.22%
  • Модел 6

    1 2.22%
  • Модел 7

    7 15.56%
  • Модел 8

    4 8.89%
  • Модел 9

    7 15.56%
  • Модел 10

    13 28.89%
  • Модел 11

    0 0%
  • Модел 12

    2 4.44%
  • Модел 13

    9 20.00%
  • Модел 14

    1 2.22%
  • Модел 15

    4 8.89%
  • Модел 16

    12 26.67%
  • Модел 17

    15 33.33%
Анкета с отговори.
Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Игра на цветовете - ИЗБОР НА МОДЕЛИ

    С тази анкета ще се изберат двата модела за играта на цветовете.
    Опитах се да ги групирам по сходство, доколкото ми позволяват самите картинки. Дано двата модела, които се изберат да са от различни групи, с различна тематика,че да има повече възможности за избор.

    Имате право да гласувате за два модела.









    Редактирано от NIA : 11.05.2013 в 12:38.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    NIA, колко време ще се шият тези модели? Питам, защото единият от моделите, които водят, е доста голям.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  3. #3

    Подразбиране

    Срока зависи от избора на моделите. Все още е рано за крайният резултат.
    Ако се избере по го-голям гоблен срока ще бъде и по-дълъг. Но това ще го решим след приключването на анкетата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, не забравяйте, че ако се избере номер 3, феичката с пеперудките, победителят ще получи подарък от мен гоблен.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #5

    Подразбиране

    Явно, момичетата си мислят, че подмяната на цветове в модела ще е играта с цветове. За мен лично избраните модели са твърде цветни ,за да има накаква игра с тях. Моделът на Вервако си е модел и не бих си позволила да го репликирам като наши някои дизайнери ,да го обезцветя.Колкото едно моделче е с по- малко цветове, толкова възможността да се направи по-цветно е по-голяма и тогава се проявява и умението за колоритното му изграждане.Много интересно ,модели 5 , 6,11 и 12 не бяха предложени за гласуване в предишните анкети.Сега предизвикателството е голямо.Успех!
    Редактирано от dushkova : 13.05.2013 в 09:24.

  6. #6

    Подразбиране

    Душкова, абсолютно те подкрепям в коментара ти относно цветовете.
    Не случайно най- добрите резултати се получиха в предишните игри с графиките и по специално с монохромните модели, гоблените в различни нюанси на една гама.
    Като пример показвам моята интерпретация от участието си в тези игри като ги съпоставям с оригиналната картинка. Жалко,че съм изгубила оригиналната картинка на първия гоблен, но доколкото си спомням беше в синьо-лилава гама.

    Може би момичетата, които не са участвали в такава игра не могат точно да разберат смисъла на играта, но наистина от моделите,които се очертават като водещи в гласуването, струва ми се,че няма да се получат задоволителни резултати. Просто ще се сменят едни цветове с други, но поради големият брой на цветовете отново ще се получи голяма шарения и трудно ще се различават един от друг.

    Но това пък ми дава идея за следващата такава игра - да се направи само с монохромни модели под мотото "Да оцветим еднообразието"

    Относно споменатите 5, 6, 11 и 12 модели - те бяха предложени в края на първото гласуване, за това ги включихме директно в последната анкета.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Ок, Ния, аз тогава направих една вазичка и отиде подарък при Юра.Нямах фото и така не мога да покажа.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •