Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Velly

    Ето и моите първи завършените творби

    2013-05-07 17.47.35.jpg

    2013-05-07 17.48.49.jpg
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  2. #2

    Подразбиране

    И двата са много хубави.Давай смело сьс следващия

  3. #3

    Подразбиране

    Прекрасни са. Само един съвет от мен - не сгъвай готовите гоблени, а ги дръж навити на руло, защото когато са сгънати се деформират бодовете по сгъването и трудно след това се заличава това. Май много сложно го обясних...

  4. #4

    Подразбиране

    Обещаващо начало. А сега какво шиеш?

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравления и от мен
    Още от началото си започнала със сложни гоблени, какво ли ще видим занапред.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви много на всички!
    drmagi, разбрах те, много имам да уча относно съхранението!

    Сега в момента(понеже съм сигурно най-нетърпеливия човек ) съм се захванала с два гоблена. Малко ми е лошо качеството на снимките обаче, снимано е с телефон.

    2013-05-15 20.05.17.jpg

    2013-05-15 20.06.16.jpg
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  8. #8

    Подразбиране

    Въпреки лошото качество на снимките се вижда красотата на гоблените.
    zeza_v@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Страхотни неща си ушила! Браво
    А последния, който си показала е един от любимите ми пейзажи - с нетърпение ще чакам да го видя завършен!

  10. #10

    Подразбиране

    Честно казано и аз! Това е вторият, след Коне на водопой, който започнах, но е доста труден и го шия от 4 години, на почивки....
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  11. #11

    Подразбиране

    Браво красиви гоблени.Този последния и аз съм започнала преди повече от 10 години но все не му идва ред за довършване.Наистина е труден но и много красив.

  12. #12

    Подразбиране

    След като доста време не съм качвала нищо, да се вклпча с някои готови неща. :-) 20161009_211307.jpg20150416_214656.jpg20150211_021927.jpg
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  13. #13

    Подразбиране

    Поздравления!Много красиви гоблениси ушила!Били ми казала как се казва последния гоблен и на коя фирма е?

  14. #14

    Подразбиране

    Да, на Heaven and Earth Design, 1:1. Тъй като го ших по поръчка, жената директно ми даде схемата в комплектовката и го нямам електронни, но ако искаш мога да опитам да снимам хартиените копия и да ти ги изпратя - само ми пиши.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Невероятни са! Страхотно преливане на цветовете! Поздравления!

    Пожелания за рожден ден
    Пожелания за рожден ден 18 години
    Пожелания за рожден ден за момче
    Редактирано от lidmn : 29.08.2019 в 18:43.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •