Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране Игра на цветовете - ЗАПИСВАНЕ ЗА УЧАСТИЕ

    От днес до 9 юни е записването за участие в играта.
    Моля, когато се записвате посочвайте и модела, с който ще участвате. Може да се участва и с двата модела, който желае.
    От 10 юни ще стартира играта. Краят на играта ще определим след вашите предложения при записването. Най - вероятно срока за ушиване на двата модела ще е различен. Моето предложение е за модел 1 - 1 месец, за модел 2 - 2 месеца. Но ще се вземат предвид и вашите предложения.



    И за тези,които желаят мини гоблен

    МОДЕЛ 3



    А сега моля предложилите двата модела -
    tsenka01 - модел 1
    Славова - модел 2
    wylchin - МОДЕЛ 3

    да публикуват линк с качените ЧЕТЛИВИ схеми и ключ към тях. Желателно е да се публикуват схемите в два формата - графичен и електронен.


    ЗАПИСАНИ

    1. tsenka01 - модел 1, модел 2
    2. wylchin -модел 3
    3. NIA - модел 3
    4. smiles - модел 2
    5. lassa - модел 2
    Редактирано от NIA : 22.05.2013 в 10:00.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    http://dox.bg/files/dw?a=45ecbf2457
    Тук съм качила схемата в графика и РМ. Пожелавам на всички, които решат да творят над този модел спорна работа и вдъхновение.

    NIA аз ще участвам с Модел1.
    С удоволствие бих импровизирала и с Модел2, но времето ще покаже дали ще успея. Може би ще започна и втория, а ако не смогна ще го завърша извън играта.

  3. #3

    Подразбиране

    Nia, може ли да помоля да включиш още един модел, без значение какъв, само да е мини, за такива по-несръчни като мен, защото много искам да участвам.
    Редактирано от wylchin : 20.05.2013 в 15:53.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  4. #4

    Подразбиране

    Правя компромис за wylchin и се отзовавам на молбата и, тъй като тя още в началото единствена предложи награда за победителя ушил нейният модел и го включих като мини гоблен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Nia, много ти благодаря! Ето тук е графичната схема. За съжаление не съм я срещала в електронен формат в нета. Ако някой я пренабере, много ще съм благодарна. Ще участвам с модел 3 и предлагам срокът за ушиване да е 3 седмици. Този гоблен на Фуджико ще е подарък за победителя:
    Редактирано от wylchin : 20.05.2013 в 16:08.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз ще я пренабера и ще кача схемата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Smile

    Аз може би ще се включа с пеперудите / и другите модели ми харесват, но времето ми е кът/ след като се пусне схемата в РМ, така ми е размазано и ми се губи въображението...................

  8. #8

    Подразбиране

    Ето линк за пренабраната схема на пеперудите.

    http://dox.bg/files/dw?a=c5889c9f5b


    Имам малко пропуски в контура на феичката, но версията на програмата,която имам не ми позволява да направя всичко точно. Който иска да спази точно контура, да ползва графичната схема.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Nia, благодаря много за пренабора!

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз ще се включа с модел 2.

    Ако се даде повече време за ушиване, евентуално бих могла да се пробвам и с модел 3...

    Благодаря, Ния!

  11. #11

    Подразбиране

    Ето тук е схемата на модел 2 - графика и пм. Хубав модел, но големичък.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  12. #12

    Подразбиране

    аз се записвам с модел 2,ако разбира се срока за ушиване е 2 месеца както предложи Ниа

  13. #13

    Подразбиране

    Аз даже ще се радвам, ако срока за ушиване на модел 2 е 3 месеца...наистина е от големичките...

  14. #14

    Подразбиране

    Аз пък се чудя как може да се играе с цветовете на оригиналите на Вервако и Дим и се въздържам.Благодаря за схемата на Дим!Ще си я ушия в оригинал някои ден.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Като гледам, няма голям интерес към играта. Уж много я искахте, а сега няма желаещи.
    Струва ли си с 5 участника за три модела изобщо да я правим?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •