Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Аз исках да участвам, но с други модели. С тези не се наемам.

  2. #17

    Подразбиране

    Напълно те разбирам. Но, ако поне половината от гласувалите за първите два модела се запишат, положението ще е съвсем различно.

    Странно ми е как може толкова хора да гласуват за избор на тези модели, а сега да няма желаещи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #18

    Подразбиране

    Явно като се гласува ,няма мисъл, че ще се и участва.Не мога да правя реплики на оригинали .Въздържам се.

  4. #19

    Подразбиране

    Може би за в бъдеще да не се гласува за модел, а направо да става записване за игра. Като се събират 10 човека за даден модел влиза в играта. Даже може още сега отново да се предложат модели и вече да става със записване.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #20

    Подразбиране

    Душкова, без да се стремя да те убеждавам за участие, но има и трети модел, а и не е голям.

    Незнам защо, но имах някакво вътрешно усещане,че тази игра няма да предизвика голям интерес, както беше с авантюрата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Може би за в бъдеще да не се гласува за модел, а направо да става записване за игра. Като се събират 10 човека за даден модел влиза в играта. Даже може още сега отново да се предложат модели и вече да става със записване.
    Може и така да стане, но първо да изчакаме определения за записване срок. Ако няма най-малко по 6 участника за даден модел всичко ще се анулира и ще започнем от начало със съвсем нови само два модела.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #22

    Подразбиране

    Ох, много ми са дините , че и конкурса, нямам доста време етапче.Довършвам спешно Арабското момиче,ще заминава за Америка, градинка.....Изчерпва ми се въображението.

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Mен също ме спират моделите. Наистина явно са гласували хора, които няма да участват. За съжаление.
    Мисля, че wylchin дава добро предложение
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •