Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Моите гоблени!

    Ето и моите гоблени! Макар и още само два, направени с много труд и желание.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Браво Галя,прекрасни са
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Браво Галя,прекрасни са
    Благодаря! Радвам се, че Ви направиха впечатление! Наистина се трудех много. Държах най- вече всичко да ми е много добре зачистено и изпипано, макар че като ми ги рамкираха....то май не е имало нужда от прекаленото ми старание но...поне аз за себе си съм удовлетворена.

  4. #4

    Подразбиране

    Много добре са се получили

    Кой е следващия?

  5. #5

    Подразбиране

    Много са красиви с чудесни рамки.Аз също съм любопитна кой е следващият

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Много добре са се получили

    Кой е следващия?
    В действителност са много по- хубави! Не мога да направя сполучлива снимка, рамката блести откъдето и да снимам. За Мадоната на Феруцио очаквах съвсем друго, но в последствие разбрах, че на сайта на Вачеви са дадени снимки, а не гоблени. Ето и това което е на сайта им. Фона жълтее, а при мен е стандартното зелено, въпреки че ми се искаше да е нещо по- различно, но...все пак е добре. Дева Мария е на Солария и макар и да ми се видя трудна се получи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от muci_s Виж мнение
    Много са красиви с чудесни рамки.Аз също съм любопитна кой е следващият
    Рамките са наистина хубави, доволна съм! Действително рамката определя като цяло вида на гоблена. Най- вече държах да не се лепи гоблена, за да не се похаби, а моите са правени точно така само с опъване.
    Това е следващият ми гоблен- Снопи. Шие ми се нещо в жълто, нещо слънчево, лятно, дори вече го започнах. И той е на Вачеви, но преди време си го бях взела заедно с Мадоната на Феруцио и сега трябва да си ушия и този. Мисля, че ще стане сполучлив. Ето я и неговата снимка от сайта им:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от galia_ : 26.05.2013 в 22:29.

  8. #8

    Подразбиране

    Ето го и моя гоблен, рамкиран и дори вече е на стената! Все не намирах време да го снимам и покажа, но днес и това направих.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Много хубави гоблени,а рамките на първите гоблени са страхотни!

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    А това е иконата "Плачеща мадона", която уших за подарък. Безкрайно благодаря на maleks за схемата, която ми изпрати дори на хартиен носител.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от galia_ : 04.12.2014 в 23:04.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •