Показване на 1 до 14 от 14

Threaded View

  1. #1

    Подразбиране Много искам да споделя...

    Много искам да споделя радостта и щастието си с целия свят!
    През последните три години в живота ми имаше много тежки и трудни моменти, казват, че след всяка буря изгрявало слънце...Силно се надявам слънцето да остане на небосклона на живота ни възможно най-дълго!
    Събитията, които искам да споделя с вас са две.
    Първото събитие е: Успешното дипломиране на най-големият ни син!Изключително се гордея! У дома си имаме поредният инженер. Дипломира се на 30.04.2013г.

    Второто събитие е: След 25 години граждански брак, със съпруга ми сключихме църковен брак, точно на сребърната ни сватба. Изключително изживяване! Много, ама много съм щастлива! Още от началото на съвместния ни живот си мечтаех за църковен брак, но все нещо се случваше и така 25 години. Вълнувах се, защото децата ни също присъстваха, а това подсили емоциите ни. Не бях мигнала последните два дни от вълнение! И накрая като отидохме в църквичката забравих всичко, което бях подготвила за службата. Добре, че попа ни кръщава миналото лято и добре ни познава, веднага подреди на обредната маса виното,чашата, само останахме без погача и мед,но това не мисля ,че е от значение. Притеснението ми се замени от щастие! Скоро на ръцете ни се мъдреха сребърни халки, чувах гласа на попа и усещах ръката на мъжа ми как държи моята! След ритуала, понеже попа ни стана кум, ни подари икона на свети Сава сръбски, за да ни закриля. Все още съм много развълнувана, затова споделих с вас!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •