Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Моля за помощ

    Здравейте! Някой може ли да ми изпрати ако има схемата на "Старецът с костенурките" mail: x3man@abv.bg Благодаря предварително!

  2. #2

    Подразбиране

    Има тема за търсене на схеми. За този месец е тук:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10734
    Освен e-mail, трябва да сложиш и картинка/снимка на гоблена, който търсиш. Успех!

  3. #3

    Подразбиране Зацапана панама-помощ.. :(

    Момичета,панамата ми е зацапана още преди да започна да шия гоблен,ако я изпера предварително ,след това мога ли да я използвам? И трябва ли да я изгладя и опъна ,преди да започна да шия върху нея? И забелязах,че на панамата има едни бели черти,това нормално ли е? Моля ви,да ми отговорите,изпратиха ми комплект на гоблена "Утро в боровата гора",но с тази панама не знам какво да правя...Благодаря ви предварително !

  4. #4

    Smile

    Цитат Първоначално написано от galena moma Виж мнение
    Момичета,панамата ми е зацапана още преди да започна да шия гоблен,ако я изпера предварително ,след това мога ли да я използвам? И трябва ли да я изгладя и опъна ,преди да започна да шия върху нея? И забелязах,че на панамата има едни бели черти,това нормално ли е? Моля ви,да ми отговорите,изпратиха ми комплект на гоблена "Утро в боровата гора",но с тази панама не знам какво да правя...Благодаря ви предварително !
    Относно прането - няма проблем. Аз лично съм прала по време на шиене, но не гладих, а поопънах панамата на мокро.

    А за белите черти нищо не мога да кажа - името нищо не ми говори, лично на мен - много зависи каква е. Има украинска такава - ситна и разграфена на бели черти, и румънска - пак разграфена.
    Я най-добре качи една снимка на панамата......................

  5. #5

    Подразбиране

    може и панамата да се смени изцяло, като каунта се запази

  6. #6

    Подразбиране ПРИНТ

    Реклама:
    Момичета,моля за помощ.Интересува ме как се прави принт върху панама? rossi.petrov@mail.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •