Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324
Показване на 346 до 351 от 351
  1. #346

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Много моля за таблица или линк за сравнение от ДМЦ към Пъпетс, и друго да попитам, по-точно моля за съвет.
    Започвам един гоблен на Голдън кайт с много конци към 150 цвята, дали е възможно понеже нямам възможност за дмц да го шия с пъпетс, а тези ДМЦ, които нямат анлог с Пъпетс ще си ги купя (в ДМЦ).
    Много моля за съвет
    Дайте ми имейл ,за да изпратя таблицата,но моето лично мнение е да замените ДМС с ROSACE,което е китайското ДМС и цветовете съвпадат 100%! Аз наскоро опитах да заменя ДМС с Ариадна и установих,че в таблицата има много разминаване на цветовете

  2. #347

    Подразбиране орхидей

    На някой да му се намира схемата Риолис 941-орхидейте.
    Благодаря
    niki75dani@abv.bg

  3. #348

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tuti08 Виж мнение
    На някой да му се намира схемата Риолис 941-орхидейте.
    Благодаря
    niki75dani@abv.bg
    Изпратих в ПМ

  4. #349

    Подразбиране сенокос

    Цитат Първоначално написано от renybakalova Виж мнение
    Може ли този и на мен
    поща

  5. #350

    Подразбиране сенокос

    Цитат Първоначално написано от sLaV Виж мнение
    Момичета, трябва ми спешно ето този гоблен, ако може в ПМ още по-добре, незнам на коя фирма е. Извинявам се, че използвам чужда снимка, но друга не намерих.
    поща

  6. #351

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Много моля за таблица или линк за сравнение от ДМЦ към Пъпетс, и друго да попитам, по-точно моля за съвет.
    Започвам един гоблен на Голдън кайт с много конци към 150 цвята, дали е възможно понеже нямам възможност за дмц да го шия с пъпетс, а тези ДМЦ, които нямат анлог с Пъпетс ще си ги купя (в ДМЦ).
    Много моля за съвет
    Моят съвет е да замениш DMC с Арко. Конците са италиански и номерата им са същите като на DMC, като качество също са много добри и цената също/поне в Бургас са 0,55/

Страница 24 от 24 ПърваПърва ... 14222324

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •