Показване на 1 до 2 от 2
  1. #1

    Red face щампиран гоблен на Томас Кинкейд

    Здравейте момичета и момчета,
    имам нужда от помощ. Приятелка ми донесе от Англия щампиран гоблен на Thomas Kinkade "Emerald Isle Cottige". Тя не е обърнала внимание, че гобленът е щампиран, не се шие навсякъде, а само на определени места, но те не са оставени бели, както съм виждала на някой гоблени. И конкретно, молбата ми за помощ: Схемата е много неясна, а някой от цветовете по щампата са много близки.Много ми е трудно да определя точно къде с кой цвят да шия,а има и няколко вида бода - кръсче, полукръсче и украсителни няколко,пък и ми е първи щампиран гоблен.Много, много ще бъда благодарна,ако някой го е шил да ме посъветва как да го направя и аз, за да се получи красивият гоблен,който виждам на картинката или ако някой има по-ясна схема много ще съм благодарна,ако ми я предостави. Е-майла ми е rkostadinova@abv.bg
    Предварително благодаря
    Редактирано от rdk : 05.06.2013 в 17:47.

  2. #2

    Подразбиране

    Реклама:
    Ших един щампиран гоблен по Томас Кинкейд, даже не е довършен. Открих, че е много трудно да се водиш по схемата. Когато започнах да си следя по щампата работата тръгна добре. И наистина има близки цветове , налага се да проявиш повече творчество и да взимаш решения, което понякога не е приятно, чудиш се за резултата...Уших напълно Мостът на Моне , който е щампиран и е на Кандамар дизайн. Получи се разкошен, но пак казвам- не се ръководи буквално от схемата, следи щампата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •