Страница 14 от 30 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 437
  1. #196

  2. #197

    Подразбиране

    КРАЙ НА ЗАПИСВАНЕТО


    От 15.06 до 20.09 – записани – 140 членове на форума, 40 гости, + 10- представители на различни фирми + админите , та общо 190 човека…..

    Списъка готов, последни приготовления и ви чакаме с нетърпение!

    Няма да допълваме списъка, смятам, че никой няма право да се сърди, имаше 3 месеца време да се запише. Сами виждате , колко са записаните и рекордния брой гости, не позволяват да правим компромис. Залата и ресторанта са за 150 места. Ние ще бъдем значително над този брой…..

    Благодаря на всички, очакваме ви и се надяваме срещата да се превърне в незабравимо изживяване, както всички срещи преди нашата

  3. #198

    Подразбиране

    НЯМА ВРЕМЕ!


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #199

    Подразбиране

    Приятно прекарване на всички И заповядайте и на панаира да постреляте с пушки при мен и да се запознаем!!!Тодорка

  5. #200

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dori4a Виж мнение
    Приятно прекарване на всички И заповядайте и на панаира да постреляте с пушки при мен и да се запознаем!!!Тодорка


    А на промоция ще можем ли да постреляме?

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #201

  7. #202

    Подразбиране от Дорка

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Хайде и щерката sun4e на хорото.
    Много хубави гоблени.Поздравления

  8. #203

    Подразбиране

    3 месеца и замалко да изтървем срока, типично за нас

  9. #204

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    3 месеца и замалко да изтървем срока, типично за нас
    Аааа къде без вас, само подробности доуточнихме, иначе отдавна сте в кюпа

  10. #205

    Подразбиране

    Вече си имам билет за рейса за Стара Загорааааа.......

  11. #206

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, НЕ ПОДЛАГАЙТЕ НА ИЗПИТАНИЕ СПОСОБНОСТТА МИ ДА КАЗВАМ „НЕ“. МНОГО МИ Е ТРУДНО, МИСЛЯ,ЧЕ ДОСТАТЪЧНО ЯСНО ЗАЯВИХМЕ, ЧЕ ЗАПИСВАНЕТО БЕШЕ ДО 20-ти. ПРИ ТОЛКОВА МНОГО ХОРА, ПРИ ЗАЛА И РЕСТОРАНТ ЗА 150 МЕСТА, КАЖЕТЕ КАК ДА ПРАВИМ КОМПРОМИС И ДА ДОПЪЛВАМЕ СПИСЪКА..... НЯМА КАК ДА СТАНЕ

    Това е във връзка с писмата които получавам непрекъснато да запиша този или онзи..............
    Редактирано от ata : 25.09.2013 в 19:18.

  12. #207

    Подразбиране

    Леле,колко си лоша....Да бързам да си купувам билет тогава
    rusinova@mail.bg

  13. #208

    Подразбиране

    Тази година ще пропусна. Не искам да идвам, а пък и ми е съвестно с недовършени бродерии. Извадих си ръката докато спя от рамото, дясната, та... докато дойда на себе си ще се повлача. Ще чакам снимки и ще гледам колко хубаво сте си изкарали. Весело прекарване момичета

  14. #209

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Тази година ще пропусна. Не искам да идвам, а пък и ми е съвестно с недовършени бродерии. Извадих си ръката докато спя от рамото, дясната, та... докато дойда на себе си ще се повлача. Ще чакам снимки и ще гледам колко хубаво сте си изкарали. Весело прекарване момичета
    Kак успя бе момиче....ама не напразно са казали, че не знаеш какво ,кога може да ти дойде до главата.... За снимки, не се съмнявай, ти оздравявай бързо!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Съжалявам, че ще пропусна срещата.
    Пожелавам ви приятни мигове и весело изкарване!

Страница 14 от 30 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •