Страница 15 от 29 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 437

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    До организаторите на срещата:Запишете ни и нас slavka и галина без хотел и вечеря

  4. #4

    Подразбиране

    Дръж се, Дидо, до събота има още дни, пък и съм тренирала вече да ти вея....
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Дръж се, Дидо, до събота има още дни, пък и съм тренирала вече да ти вея....
    Тази година ще подобриш веенето, та дано се случи в Силистра 2014 год.♥♥♥

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Дръж се, Дидо, до събота има още дни, пък и съм тренирала вече да ти вея....

    ... и обувките! и обувките!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Тъкмо се чудихме къде ще ни отвее вятъра през 2014, а то вече е ясно - Силистра
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Светле вие миналата година си направехте предложението , сега е наш реда и не мисля да ходим чак в Силистра-нищо лично, но ние сме си наплюли друго много хувабо градче ама не казвам , ще го разберете на срещата

  11. #11

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране


    А меренето на игличките.... на живо, на срещата, тук не се признава

  14. #14

    Подразбиране

    1.Не променихме списъка по азбучен или друг ред, оставихме го така, както го виждате на първа страница - по реда на записване. За по лесно отмятане в списъка , може да запомните под кой номер сте.
    2. При регистриране в хотела, може да заявите закуска за сутринта в неделя. Закуската е на цена 5лв.
    Редактирано от ata : 01.10.2013 в 23:37.

  15. #15

    Подразбиране

    Конкурса „Любим сезон“, приключи във форума, но ще имаме удоволствието да видим и оценим участвалите в конкурса гоблени на живо.
    За целта, всеки от членовете на форума ще намери в торбичката си бюлетина, с която може да гласува. Това е една примерна бюлетина/ фалшива/ просто трябва да отметнете този гоблен, който най-много ви е харесал.
    Класираните от вас гоблени, на първите три места , ще получат наградите на домакините.

Страница 15 от 29 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •