Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 437
  1. #376

    Подразбиране

    Сумата - 227,20лв. Дрехите им са дарения и естествено е никой да не дарява бельо, поради което имат нужда от такова .Ще купят бельо за децата и помолиха да оставят част от парите за Нова година. За празниците всеки им дарявал храна, и никога до сега не са имали подаръци под елхата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #377

    Подразбиране

    https://www.facebook.com/sun4eto/med...2030829&type=3

    Това са снимките от мен
    ако има проблем с отварянето ми пишете

    А иначе искам и аз да благодаря на момичетата от Стара Загора за чудесното преживяване

  3. #378

  4. #379

    Подразбиране

    Малко съм разочарована от събраната сума.
    При тази масовост на срещата е направо безсрамно жалко за тази сумичка. Очаквах,че поне по 1 левче ще дадат тези, които не могат да си позволят повече. А като знам,че не малко хора са дали повече от това левче, си е направо обидно. Нооооооо, какво да се прави, покрай другите неща забравяме тези малки на вид, но с много голямо значение жестове.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #380

    Подразбиране жж

    И ние се присъединяваме към Дида, че нали групата на североизточна Б-я е Шумен, Разград, Силистра и Дулово.
    Благодарим ви от сърце Стара Загора, ще живеем със спомена от приятните преживявания и в очакване на следващата ни среща в Асеновград "пред гаража на Юра"
    Редактирано от desi13 : 07.10.2013 в 16:14. Причина: допълване

  6. #381

    Подразбиране

    Благодаря ,ви момичета от Стара Загора! Прекарах си чудесно! Срещнах стари и нови приятели! Зарредих се с много положителни емоции!

  7. #382

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Малко съм разочарована от събраната сума.
    При тази масовост на срещата е направо безсрамно жалко за тази сумичка. Очаквах,че поне по 1 левче ще дадат тези, които не могат да си позволят повече. А като знам,че не малко хора са дали повече от това левче, си е направо обидно. Нооооооо, какво да се прави, покрай другите неща забравяме тези малки на вид, но с много голямо значение жестове.
    НИА, така е, но затова е дарение, не можем да искаме всеки да даде....Ако решим, че всяка една банкнота е дадена от 1 човек/ защото някой може да е дал 2x5 или 2x2/ то значи около 68 човека от всички присъстващи са дали парички.
    1x20 =20
    3x10=30
    19x5=95
    37x2=74
    8x1 = 8
    1x0.20=0.20

  8. #383

    Подразбиране

    Момичета,беше страхотно! Благодаря ви за чудесната организация и за топлия прием
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  9. #384

    Подразбиране

    Чудесна среща, благодаря на организаторите и на всички присъстващи! Вярвам, че постепенно ще се изчистят подробностите около организацията, все пак най-важно е присъствието ни!

  10. #385

    Подразбиране

    Момичета от снимките и коментарите ви разбирам,че сте си изкарали чудесно. Не споменавате кой е следващият град домакин на срещата.

  11. #386

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за всичко.Беше страхотно. Заредихте ме с много положителна енергия
    muchinova_1968@abv.bg

  12. #387

    Подразбиране адмирации

    Чета цял ден днеска всичко,което пишете и с повечето неща съм съгласна.Иначе истината е,че беше много хубаво!Празникът на града допринесе още повече за есенната палитра!Благодаря на организаторите,всичко беше добре!И не е вярно,че не се запознахме с някои хора-мисля,че сега всеки познава zhak-енергичният,интелигентен и добър организатор и...народен будител!Сърдечно благодаря!

  13. #388

    Подразбиране

    Благодаря ВИ за всичко мили момичета

  14. #389

    Подразбиране

    личи си наистина че поредната национална среща се е харесала на повечето и аз като сраничен наблюдател от снимковият материал съм на същото мнение
    интересно ми и на мен къде ще бъде срещата догодина

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    Предложението е за Асеновград, но Юра каза, че ще проучи за възможностите за посрещане на толкова много гости и тогава ще каже

Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •