Страница 27 от 30 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 437
  1. #391

    Подразбиране

    Снощи и аз се прибрах в Силистра.Браво за домакините!Бяхте невероятно мили!Благодаря за топлото посрещане!
    Невероятни красоти показахте,момичета!Възхитена съм!
    Но не бъдете толкова строги!И аз нямах гоблен,но това ми е първата среща.Заредихте ме с толкова положителни емоции,че догодина със сигурност ще се представя по-добре!

  2. #392

    Подразбиране

    Първо искам да благодаря на организаторите на VІ нац.среща от Ст.Загора! Кусури всеки може да търси,важното е да останат хубавите спомени Сега искам да кажа и следното :
    Не забравяйте,че активността може и да е "скрита"- може да се раздават много схеми,което става на лични съобщения в повечето случои и не се отразява като мнение във форума.Не мисля,че в случая не си полезен на съфорумки.
    rusinova@mail.bg

  3. #393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Не забравяйте,че активността може и да е "скрита"- може да се раздават много схеми,което става на лични съобщения в повечето случои и не се отразява като мнение във форума.Не мисля,че в случая не си полезен на съфорумки.
    Под активност нямам в предвид да пише наляво и надясно а да е регистриран във форума и да си има поне тема с качени негови гоблени, както беше предложил някой

  4. #394

    Подразбиране

    каквото и да е решението, не се съмнявам и в домакините. Убедена съм, че ще организират прекрасна среща. С много емоции за всички. Дано да имам възможност да дойда, дано всичко около мен да е Ок искрено се надявам

  5. #395

    Подразбиране

    Важното е че сте се заредили с положителни емоции.Съвети всеки може да даде -едни ще са трудно приложими,други-не.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  6. #396

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Не забравяйте,че активността може и да е "скрита"- може да се раздават много схеми,което става на лични съобщения в повечето случои и не се отразява като мнение във форума.Не мисля,че в случая не си полезен на съфорумки.
    не става дума за активност при разпространение на схеми или писане в темите


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #397

    Подразбиране

    Ния, с теб поне се запознах, за което много се радвам.

  8. #398

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivanichka Виж мнение

    А за децата от дома, дали няма и сметка, ако някой иска да помогне още?
    Говорих с възпитателката им, оказа се, че средствата, които се отпущат за тях са от сметките на общината, т.е. нямат сметка, която да е само на дома.

  9. #399

    Подразбиране

    "Правилата " би трябвало да се определят и конкретизират от бъдещите домакини.Условията във всеки град са индивидуални-много е трудно в по-малък град да се намери място,което да събере 150 човека,цените да са прилични,че и претенции да имаме кой до кого ще седне ,с кого ще спи...

  10. #400

    Подразбиране

    Не се включвах досега, поради липса на време, но днес чета, чета и не вярвам на очите си!!!! Била съм на 4 Национални срещи /в Софийската бяхме домакини.../ и искам да заявя ЧЕ ТЕЗИ СРЕЩИ СА УНИКАЛНИ, ПЪЛНИ С ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ, КРАСИВИ ГОБЛЕНИ СЕ ПОКАЗВАТ, СЪБИРАТ СЕ ПРИЯТЕЛИ!

    Това е най-важното за мен, а дали е тясно в ресторанта, дали има топла вода по стаите, дали имаме надписи по главите - кой кой е.... хайде да не се издребнява, моля!
    Това, че не успяваме всички да се видим или опознаем - естественно е, при 150 човека наоколо! Няма да давам никакви препоръки, но моля да се спре "даването на акъл", особенно от новички, присламчили се заради купона "гобленарки"!

    Искам пак да поздравя момичетата от Стара Загора, Бургас, Велико Търново, София, Варна и Пловдив - за техните доброволни усилия и вложени средства при подготовките на досегашните срещи!

  11. #401

    Подразбиране

    Аз за първи път успях да дойда на национална среща. Имах желание и предишните две години, но децата ми бяха малки и т.н. .... Та само гледах снимките до сега.
    Лично на мен всичко много ми хареса. Организацията беше чудесна. Не виждам защо е необходимо да се търсят някакви дребни неща да се критикуват организаторките. Това е бил огромен труд от тяхна страна и то доброволно. Така че, трябва само и единствено да им благодарим, че са се нагърбили с тази нелека задача!
    Благодаря и на момичетата от Софийската, Бургаската, Варненската групи, които бяха подготвили подаръчетата за всеки- това също е немалък труд.
    Така че, момичета, благодарна съм ви за всяко дребно нещо, за което бяхте помислили и за приятните емоции, които изживях! И не обръщайте внимание на критиките- всичко беше чудесно и съм убедена, че повечето мислят като мен!

  12. #402

    Подразбиране

    Понеже аз разбуних духовете с гостите, смятам че трябва да кажа защо:
    Казах, че се засягат от коментарите хора, които нямат никаква вина, и винаги така се получава, но това,което ме подтикна да напиша, предложението ми за в бъдеще срещите да са без гости е, че не може, когато пристигнеш да заявиш, че си водиш гост,не може, когато категорично си заявил, че госта ти няма да присъства на вечерята, после да реши, че ще му е скучно в стаята и да дойде, не може когато си заявил, че госта ти няма да присъства на официалната част и вечерята да заявиш, че си е променил мнението,ами тия списъци за какво бяха…..И още и още, но ще ви го спестя. И ако не бях такава мека Мария , какво щеше да прави тоя гост пропътувал сума ти км ,без да се запише предварително…..

    И след моя пост МОЛЯ да няма повече коментари и препоръки на тази тема, дори да не сте съгласни с казаното от мен. Достатъчно неща изписахме, и вместо да пишем по скоро да се замислим, когато казваме едно а правим друго, дали не затрудняваме някой.

    ВСИЧКИ ПО НАТАТЪШНИ КРИТИКИ,КОМЕНТАРИ,НЕСЪГЛАСИЯ ГИ ОТПРАВЯЙТЕ КЪМ МЕН…а не тук в темата. Аз ще си понеса вината…..
    Редактирано от ata : 09.10.2013 в 12:18.

  13. #403

    Подразбиране

    Хаха, Мони, да логично е да сме били отнесени,поизморени,но я виж две ухилени калинки...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #404

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Злати, всеки компромис задължително се обръща срещу този, който го е направил. Затова във форума и на срещите правилата да се спазват. Участието е доброволно. Срещата беше чудесна. Само организаторите бяха без усмивки. Но и ние бяхме така, когато бяхме организатори. Още веднаж БЛАГОДАРЯ!
    А пък аз освен без усмивка бях и с гнойна ангина и ми беше трудно да говоря.

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:
    İskashe mi se da blagodarya no sled kato prochetoh tezi izlishni kometari za gostite se razocharovah ..
    Vmesto da se radvame che se prochuvame i che sme hubava grupa i sme organizirani "Goblenarki" se izlagame taka pisha zashtoot se chustvam chlen na tazi grupa..

Страница 27 от 30 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •