Страница 28 от 30 ПърваПърва ... 182627282930 ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 437
  1. #406

    Подразбиране

    Аз съм присъствала на 2 национални срещи! Миналата година и тази година. Останах много доволна от организацията и миналата година и тази година ми хареса и винаги от тези срещи си тръгвам с много положителни емоции и винаги като разгледам красотите, които се показват ми се иска всичките да ги ушия Аз нямам никакви забележки и съм сигурна, че и домакините на следващата национална среща ще се справят отлично

  2. #407

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gyuksel Виж мнение
    İskashe mi se da blagodarya no sled kato prochetoh tezi izlishni kometari za gostite se razocharovah ..
    Vmesto da se radvame che se prochuvame i che sme hubava grupa i sme organizirani "Goblenarki" se izlagame taka pisha zashtoot se chustvam chlen na tazi grupa..
    Не само не сте "гости", ами трябваше да ви обявят официално,че присъствате!За мен е чест и удоволствие присъствието на такива майсторки-гобленарки!Съжалявам за себе си,че след срещата разбрах за присъствието ви и не се запознахме лично,но се надявам силно на следващи срещи да променим това.

  3. #408

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Благодаря ви момичета за добрите думи! Много ще се радваме ако сте доволни от срещата, много се постарахме, винаги има какво да се желае, но при тези рекорди които поставихме, смятам, че се представихме прилично!
    И аз искам да поздравя момичетата, които нaправиха възможна срещата ни!

    От дясно на ляво, долу: zhak, veneta_az,dare, най-младата ни гобленарка Петя, през цялото време ни помагаше, горе от ляво на дясно: astera, polnabg, ata, mili,kassi,elpida. Само pepsssi липсва на снимката

  4. #409

  5. #410

    Подразбиране

    Ей, сладурковци! Изпълнена съм с доста разнопосочни чувства.
    Нямах достъп за около месец до форума. Чак днес успях да вляза. И вече 3 часа чета какво сте писали по повод срещата и ми се реве... Както ви се радвах и възхищавах, така в един момент ми загорча много.
    На първо място искам да поздравя домакините на това прекрасно празненство. Златни сте, момичета! Не се поддавайте на провокации!
    На второ място искам да кажа на критикуващите - под вола теле всеки може да търси, че и да го намери. Трябва да покажете уважение към тези, които са се опитали да ви направят среща за чудо и приказ и са се трудили цяла година, за да преживеете тези няколко дни в приятелска и творческа атмосфера. Присъединявам се към мненията, че само който не е организирал подобно нещо, няма представа какво струва това на заелите се с тази много тежка задача.
    А сега да ви кажа друго. За не знаещите - в чужбина съм, по-точно в Аман, Йордания, та за това не можах да присъствам на срещата. Но дори тук в Аман има хора, които знаят за срещата на форума. Нямате идея с какъв ентусиазъм разказвах за форума и прекрасните му членове, за отзивчивостта им, за добротата, благородството, таланта, приятелствата... Може би ще си представи някой как се почувствах днес след всичко написано след срещата.
    Оставям на вас да си мислите каквото ви е удобно.
    Имам и други неща да кажа, но не е тук мястото. Но при първия удобен случай, ще го направя.

    Още веднъж поднасям адмирациите си на домакините и още нещо:



    Всичките са за вас
    Редактирано от esstef4e : 11.10.2013 в 18:29.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  6. #411

    Smile

    Аз бях за първи път на нац.среща на гобленарите,затова не мога да кажа нито хубаво нито пък лошо.С гоблени се занимавам отпреди 20 год.На мен срещата ми хареса.Дано съм жива и здрава догодина да посетя и следващата в Асеновград.

  7. #412

    Подразбиране

    Огромно благодаря на всички организаторки на тази великолепна среща. Всичко беше перфектно. Благодарение на нея се запознах и с още гобленарки.
    : Kiss:
    [URL] http://dundi6.snimka.bg [/ URL]
    dundi6@аbv.bg

  8. #413

    Подразбиране

    Днес случайно в един албум от срещата видях 2 момченца....на първия ред
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #414

  10. #415

    Подразбиране

    Това са админите на форума Динко и Пламен.

  11. #416

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    Ей, сладурковци! Изпълнена съм с доста разнопосочни чувства.
    Нямах достъп за около месец до форума. Чак днес успях да вляза. И вече 3 часа чета какво сте писали по повод срещата и ми се реве... Както ви се радвах и възхищавах, така в един момент ми загорча много.
    На първо място искам да поздравя домакините на това прекрасно празненство. Златни сте, момичета! Не се поддавайте на провокации!
    На второ място искам да кажа на критикуващите - под вола теле всеки може да търси, че и да го намери. Трябва да покажете уважение към тези, които са се опитали да ви направят среща за чудо и приказ и са се трудили цяла година, за да преживеете тези няколко дни в приятелска и творческа атмосфера. Присъединявам се към мненията, че само който не е организирал подобно нещо, няма представа какво струва това на заелите се с тази много тежка задача.
    А сега да ви кажа друго. За не знаещите - в чужбина съм, по-точно в Аман, Йордания, та за това не можах да присъствам на срещата. Но дори тук в Аман има хора, които знаят за срещата на форума. Нямате идея с какъв ентусиазъм разказвах за форума и прекрасните му членове, за отзивчивостта им, за добротата, благородството, таланта, приятелствата... Може би ще си представи някой как се почувствах днес след всичко написано след срещата.
    Оставям на вас да си мислите каквото ви е удобно.
    Имам и други неща да кажа, но не е тук мястото. Но при първия удобен случай, ще го направя.

    Още веднъж поднасям адмирациите си на домакините и още нещо:



    Всичките са за вас
    Благодарим много за символичните награди и хубавите думи , пожелавам успех на следващите домакини, времето върви бързо - живот и здраве догодина пак да сме на линия, но вече сред участващите


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  12. #417

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dundi6 Виж мнение
    Огромно благодаря на всички организаторки на тази великолепна среща. Всичко беше перфектно. Благодарение на нея се запознах и с още гобленарки.

    И ние благодарим на всички Вас за вниманието и присъствието ви! Пожелаваме успех и до нови срещи!!!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  13. #418

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Това са админите на форума Динко и Пламен.
    Да де ама пак са момченца!

  14. #419

    Подразбиране i az byh na sreshtata :)

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от gyuksel Виж мнение

Страница 28 от 30 ПърваПърва ... 182627282930 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •