Страница 29 от 30 ПърваПърва ... 1927282930 ПоследенПоследен
Показване на 421 до 435 от 437
  1. #421

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Днес случайно в един албум от срещата видях 2 момченца....на първия ред

    Тези снимки няма да издам кой ги направи
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  2. #422

    Подразбиране

    МИЛИ МОМИЧЕТА, ИМАМ ОГРОМНА МОЛБА, КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО ПРИСЪСТВАХТЕ НА СРЕЩАТА И ПРАВИХТЕ СНИМКИ.
    ГОВОРИХ С ВЪЗПИТАТЕЛКАТА НА ДОМА И РАЗБРАХ, ЧЕ НЕ ИМ Е ПОЗВОЛЕНО ДА КАЧВАТ СНИМКИ НА ДЕЦАТА ИЗ ИНТЕРНЕТ.....АЗ ИЗТРИХ СНИМКИТЕ ОТ МОЯ АЛБУМ, МОЛЯ И ВИЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ. ТЪЙ КАТО СЪЩЕСТВУВА ВЕРОЯТНОСТ ЗА ОСИНОВЯВАНЕ, НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ СНИМКИТЕ ИМ ДА СЕ ПОКАЗВАТ.

  3. #423

    Подразбиране

    Мина толкова време от срещата, а еуфорията още ни държи. Беше страхотна организацията. Браво момичета!!! Ние бяхме само две гобленарки от Нова Загора и срещата ни запозна. Нормално е при толкова голяма посещаемост на срещата да има доволни и не толкова. Но колко града в България могат да се похвалят с добър хотел с нормални цени в близост до гара и автогара, със зала, която да събере толкова много хора? Страхотен избор на организаторите!!!
    Като малко дете съм в момента,гледам си непрекъснато подаръците, веднага започнах единия от гоблените, които си купих, семейството ми се смее на ентусиазма с който им разказвам за 1000000 път какво съм видяла, какво съм снимала, какви са плановете ми след видяното. Благодаря ви за емоциите!!!

  4. #424

    Подразбиране

    Дойде време да съобщя, че Асеновград се наема да бъде домакин на VІІ национална гобленарска среща. Така че стягайте се и икономисвайте от закуските !!!

  5. #425

    Подразбиране

    Еха, Честито!Новина и нов облик на форума ,докато вдяна....

  6. #426

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Дойде време да съобщя, че Асеновград се наема да бъде домакин на VІІ национална гобленарска среща. Така че стягайте се и икономисвайте от закуските !!!
    Юра, давай да се записваме, ние в Силистра и без това не закусваме....♥♥♥

  7. #427

    Подразбиране

    Браво момичета!

  8. #428

    Подразбиране

    Е, Юра, това вече е страхотна новина.Поздравявам ви, момичета!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #429

    Подразбиране

    Поздравления за момичетата от Асеновград! Живот и здраве, догодина ще сме там, в града на 40-те църкви!

  10. #430

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Поздравления за момичетата от Асеновград! Живот и здраве, догодина ще сме там, в града на 40-те църкви!
    На чудесния мавруд и на стотиците булчини рокли

  11. #431

    Подразбиране

    значи аз понеже бях с рокля под наем, ще тръгна от четвъртъка на пазарлък...за булчинска рокля...

  12. #432

    Подразбиране

    Радвам се ,че ще е в Асеновград Никога не съм ходила там
    muchinova_1968@abv.bg

  13. #433

    Подразбиране

    И дано хотела да е по-евтин,че да можем да си позволм повече от една нощувки.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #434

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    И дано хотела да е по-евтин,че да можем да си позволм повече от една нощувки.
    Ееее ще събирате по левче и ще имате за втора нощувка

  15. #435

    Подразбиране

    Реклама:
    Ехааа,това се казва добра новина!!!Поздравления и благодарности ,момичета от Асеновград!!!

Страница 29 от 30 ПърваПърва ... 1927282930 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •