Страница 6 от 30 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 437
  1. #76

    Подразбиране

    Едно уточнение за членовете на форума от Стара Загора и близките градове:

    Всички, които искат да присъстват на срещата, трябва да се запишат тук във темата, с уточнението, дали ще останат на вечеря или ще присъстват само на официалната част.

    На срещата ще бъдат допущани само тези, чиито имена фигурират в списъка.
    Молим да бъдем разбрани правилно, това се налага както и заради самата организация, така и от съображения за сигурност.

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране

    Зишете ме и мен - пълна програма.

  4. #79

  5. #80

    Подразбиране

    Записвам се и аз с удоволствие. Хотел и вечеря. Нямам търпение вече да идва октомври

  6. #81

    Подразбиране

    зАПИСВАМ СЕ И АЗ
    babaelka вечеря и хотел

  7. #82

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение
    Пишете и мен-пълна програма!
    цвети може ли да дойда с вас и аз съм от търново но сама не се решавам не познавам никого там но ако искаш може да се запознаем и в търново ще чакам да се обадиш

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от болярка Виж мнение
    цвети може ли да дойда с вас и аз съм от търново но сама не се решавам не познавам никого там но ако искаш може да се запознаем и в търново ще чакам да се обадиш
    Болярка, напиши лично съобщение на cvetomilka.1, защото тук може и да не види поста.

  10. #85

    Post

    Записвам се - хотел, вечеря и т.н.

  11. #86

    Подразбиране

    Запишете и мен - с придружител - да не объркам пътя на връщане...

  12. #87

    Подразбиране

    Искам да попитам до кога е крайният срок за записване, защото малко ми е рано от сега да се запиша, но пък много ми иска да дойда и аз, но се притеснявам още от сега да се запиша и след това нещо неприятно да отложи пътуването ми ( бебе, никнат зъбки, температура и т.н. )

  13. #88

    Подразбиране

    Поради потвърждаване на резервации и други организационни подробности, за които ни трябва точната бройка на присъстващите, молим записването да приключи в рамките на 15-20 септември. Това, не означава, че след този срок ще откажем да запишем някой, но за наше улеснение ви молим да се включите в срока.

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се и аз-пълна програма-хотел и вечеря.

Страница 6 от 30 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •