Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 437

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    и аз бих искала да дойда но не знам дали приемате нови членове за първи път ще бъда на такава сбирка ако може пишете ми за да потвърдя и моето присъствие благодаря предварително

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от болярка Виж мнение
    и аз бих искала да дойда но не знам дали приемате нови членове за първи път ще бъда на такава сбирка ако може пишете ми за да потвърдя и моето присъствие благодаря предварително

    Болярка, щом си регистрирана в този форум имаш пълното право да бъдеш равностоен участник на тази среща. Не ти е необходимо друго разрешение.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от болярка Виж мнение
    и аз бих искала да дойда но не знам дали приемате нови членове за първи път ще бъда на такава сбирка ако може пишете ми за да потвърдя и моето присъствие благодаря предварително
    НИА ти е отговорила, но и аз да кажа записвай се!

  4. #4

    Подразбиране

    Едно уточнение за членовете на форума от Стара Загора и близките градове:

    Всички, които искат да присъстват на срещата, трябва да се запишат тук във темата, с уточнението, дали ще останат на вечеря или ще присъстват само на официалната част.

    На срещата ще бъдат допущани само тези, чиито имена фигурират в списъка.
    Молим да бъдем разбрани правилно, това се налага както и заради самата организация, така и от съображения за сигурност.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Записвам се и аз с удоволствие. Хотел и вечеря. Нямам търпение вече да идва октомври

  7. #7

    Подразбиране

    зАПИСВАМ СЕ И АЗ
    babaelka вечеря и хотел

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Искам да попитам до кога е крайният срок за записване, защото малко ми е рано от сега да се запиша, но пък много ми иска да дойда и аз, но се притеснявам още от сега да се запиша и след това нещо неприятно да отложи пътуването ми ( бебе, никнат зъбки, температура и т.н. )

  10. #10

    Подразбиране

    Поради потвърждаване на резервации и други организационни подробности, за които ни трябва точната бройка на присъстващите, молим записването да приключи в рамките на 15-20 септември. Това, не означава, че след този срок ще откажем да запишем някой, но за наше улеснение ви молим да се включите в срока.

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Записвам се и аз-пълна програма-хотел и вечеря.

  13. #13

    Подразбиране

    Бих искала и аз да се запиша all inclusiv.За мен ще е истинско удоволствие да се срещна с вас дами!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Донка Дянкова - единична стая, и вечеря

Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •