Показване на 1 до 15 от 36

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Честно,и аз бях си купила краче за зиг-заг,но не ми вършеше работа,затова сега съм доволна от Лучника.Крачната е повече от 30 год ,но за правия тегел и дължината му е превъзходна.Имам и краче ,което ми помага за затъкаване на скъсани неща. Лучника има възможности за илици без обръщане на плата и още тегели за плетени,трикотажни и ластични тъкани.Най -удобното е ,че няма електроника и е с метални части ,изключвайки корпуса и още едно полезно нещо, сваля се и част от шивашкия плот и е удобство за зашиване на нещо кръгло като се нахлузва на малкото място под иглата. Каквото и да ти кажа ,ти трябва да се ориентираш какво искаш и да си харесаш.Не на последно място са и средствата.На пъво четене и тази ЕЛНА не изглежда зле -има същите аксесоари,намаляване на шивашкия плот...Око да види ,ръка да пипне.
    Редактирано от dushkova : 14.07.2013 в 14:53.

  2. #2

    Подразбиране

    Диде ще се включа в темата с пояснение.Всички съвременни машини са пластмасови.Моят съвет и от опит е - търси такава на която совалката е метална!Гледах тази която си показала има много операции,но точно това не е указано.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •