Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на mimzi

    Ето ги и моите нещица... Не са кой знае колко или какво, но изпълваха времето ми със смисъл досега.
    http://fotocar.snimka.bg/tapestries/gobleni.765600

  2. #2

    Подразбиране

    Какво ти не са кой знае какво?!?! Направо си е сериозна колекция.
    Започнала си и с по-модерни неща- графики, гоблени на черна панама.....
    Продължавай да твориш красоти същия дух!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #3

    Подразбиране

    Много красиви неща си ушила
    v_g_g@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви! Имах предвид, че не съм по големите и сложни гоблени. Предпочитам да опитвам различни неща и стилове. Сега съм на тема кръстчета и френски възел. Ще се похваля, когато стана готова.
    Въпреки всичко, още съм си .

  5. #5

    Подразбиране

    Дамата на Маиа е чудесна, както и другите дизайни. Имаш интересна колекция.
    Аз съм фен на Майа и Анхор. Забеляза ли как, ползвайки конец, той ти зтига за областта в която са знаците - свършват знаците, свършва и конеца


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Дамата на Маиа е чудесна, както и другите дизайни. Имаш интересна колекция.
    Аз съм фен на Майа и Анхор. Забеляза ли как, ползвайки конец, той ти зтига за областта в която са знаците - свършват знаците, свършва и конеца
    Здравей! Благодаря ти за милите думи! По принцип, шия много икономично. Научила съм се. От гобленчето на Майа, което беше първият ми марков проект, както аз го наричам, ми останаха конци. Даже ламето беше завидно количество, та се чудех да не би да не шия, както трябва. Имах проблем само с един от цветовете, и то основен цвят, който се ползваше и самостоятелно, и в мартеница. Изключително съм доволна, че проявих съобразителност (понеже не познавах фирмата и не знаех как процедират), та пазех всяко малко конче, което можеше да свърши работа. Оказа се, че е имало защо.
    Впечатлена съм от фирмата. Наистина всеки бод е удоволствие. Не бих се поколебала да си поръчам отново от тях. Даже съм си харесала един, с който заспивам в ума си вечер. Засега обаче, ще се концентрирам върху някой по-незначителен. Всеки ден не е Великден за мен...

  7. #7

    Подразбиране

    Страхотна колекция! А сега над какво се трудиш?

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от filmi Виж мнение
    Страхотна колекция! А сега над какво се трудиш?
    Благодаря ти!
    Сега боцкам един неголям- "Дамата в червено". Сестра ми си го хареса преди време от сп."Галерия бродерия". Тя все не иска да ме ангажира. Аз й предлагам да й ушия нещо, да си избере, но тя отказва да ме занимава, и аз реших самоинициативно да й направя нещичко, което си е харесала, без да разбере, че аз знам за това... Имам черна панама и конци останали, та все ще се получи. Ако пък откаже да го приеме, ще имам поредния.

  9. #9

    Подразбиране

    Колекцията е голяма имного ми хареса.Всичко е "пипнато"както трябва!Много е разнообразнаЧакам да звършиш дамата в червено!Голямо удоволствие ми достави!!!
    :

  10. #10

    Подразбиране

    Интересна колекция

  11. #11

    Подразбиране

    Поздравления!Чудесни "нещица"!Давай нататък!

  12. #12

    Подразбиране

    Много ви благодаря! Не е достатъчно многообразна, колкото на мен ми се иска, но засега толкова мога да си позволя. Мечтая си да ушия Дим, но оригинален. А са скъпи и е сложно с поръчките... Има и едни щампи с пълнежни бодове, които също са интересни и красиви, но... Човек не може да получи и пробва всичко... Живот и здраве...!
    Благодаря ви за отношението! Има и по-красиви и богати колекции, но засега толкова от мен...

  13. #13

    Подразбиране

    А кой Дим си харесала, ако не е тайна? Аз съм страшен фен на Дименшън и ще се радвам да споделиш.

    П.П. Колекцията ти е страхотна!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    А кой Дим си харесала, ако не е тайна? Аз съм страшен фен на Дименшън и ще се радвам да споделиш.

    П.П. Колекцията ти е страхотна!
    Благодаря за оценката! Нямам любим... Т.е. имам, и то не един ("Романтика", има един ангел в кръгла рамка, "Викторианска елегантност" и много други...), но като за начало ми трябва някой по-малък, който няма да погълне много финанси. Имам схеми, но проблемът е в конците. ДМЦ са скъпичък заместител за мен, а и си е друго да е с оригинални. Убедих се вече с Майа...
    Арт портретът, който повечето искат да видят в рамка, пострада така да се каже... Има рамка, но не направиха желаното от мен, проявиха своеволие май по вина на продавачите... Сега оспорвам. Другата седмица ще го върна, но се колебая, защото не искам да стане по-зле... Много хубаво май наистина не е на хубаво, без да съм суеверна... Не, че е зле, но не е очакваното и исканото от мен. Ето го: http://prikachi.com/images.php?images/665/6711665D.jpg
    А ето и последното гобленче, което си е супер простичко- с Ариадна, със схема от нета и с евтина рамка, която съм нагласяла сама... Спокойна и доволна съм от резултата.
    http://fotocar.snimka.bg/tapestries/...65600.31897770

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧУДЕСНО СИ СЕ СПРАВИЛА!БРАВО!
    :

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •