Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dona-ilona Виж мнение
    ЧУДЕСНО СИ СЕ СПРАВИЛА!БРАВО!
    Благодаря ти! Днес видях дамата в червено по друга схема, при която ръката й се вижда нацяло, а не е просто маркирана като в моята, но пък моето червено ми харесва повече...

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimzi Виж мнение
    Имам схеми, но проблемът е в конците. ДМЦ са скъпичък заместител за мен, а и си е друго да е с оригинални. Убедих се вече с Майа.
    Честно да ти кажа, конците им като качество не са от най-добрите. В сравнение с ДМЦ са по-тънки и на мен постоянно ми се усукват. Винаги работя с още една игла, с която оправям бодчетата да стоят добре. Но предпочитам с оригиналните, заради това, че си ги багрят специално за техните разработки и резултата си заслужава. Но не всеки има възможност да си поръча оригинален комплект. Другия вариант е да си направиш ключ в ДМЦ и да си го комплектоваш с китайското ДМЦ, което е по-евтино.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Честно да ти кажа, конците им като качество не са от най-добрите. В сравнение с ДМЦ са по-тънки и на мен постоянно ми се усукват. Винаги работя с още една игла, с която оправям бодчетата да стоят добре. Но предпочитам с оригиналните, заради това, че си ги багрят специално за техните разработки и резултата си заслужава. Но не всеки има възможност да си поръча оригинален комплект. Другия вариант е да си направиш ключ в ДМЦ и да си го комплектоваш с китайското ДМЦ, което е по-евтино.
    Така е.

  4. #19

    Подразбиране

    Много красива колекция и много разнообразна. Поздравления!

  5. #20

    Подразбиране Здравей

    Хубава колекция и аз обичам да скачам от тема в тема......така е по.......поздрави

  6. #21

    Подразбиране

    Не искам да спамя, но не мога да не благодаря...
    Наистина не е кой знае какво... С Майа открих значението на марката за резултата. Засега ще оставя мечтите за Дим и ще се опитам да комплектовам Ланарте. Много са му нежни- акварелни. Отдавна ми харесват. И нямат толкова сложни бодове.
    Благодаря ви! Красотата успокоява и осмисля...

  7. #22

    Подразбиране

    Гоблените, които си изработила са много красиви. И аз като теб мисля, че малко красота е способна да ни измъкне от забързаното и често подтискащо ежедневие. Особено през зимата.

  8. #23

    Подразбиране

    Ето го артпортретчето вече окончателно в рамка:

    http://fotocar.snimka.bg/tapestries/...65600.32195887

    Сега продължавам с "Пролетна разходка" на Ланарте, но ще покажа етап, едва когато завърша напълно първия ред.

  9. #24

    Подразбиране

    Браво! Супер е. Цветовете на рамката са много точно подбрани.

  10. #25

    Подразбиране

    Много красиви гоблени имаш

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви! Радвам се, че ви харесват. Това означава, че съм се справила.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •