Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 42

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Справяш се отлично...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от filmi Виж мнение
    Справяш се отлично...
    Благодаря ти!

  3. #3

    Подразбиране

    Хайде да се похваля с готовата шапка и главата към нея. Остава ми дрехата.

    http://prikachi.com/images.php?images/781/6463781F.jpg

  4. #4

    Подразбиране

    Ето един основен, сериозен, завършен етап. Остават финални щрихи- контур и френски възелчета- няколко. Дано се справя!

    http://prikachi.com/images.php?images/780/6492780q.jpg
    Редактирано от mimzi : 02.09.2013 в 15:54. Причина: правописна грешка

  5. #5

    Smile

    Това е най-лесното, макар и много при гоблените на Майа - контура. Много красива дама,

  6. #6

    Подразбиране

    Прекрасна е!Видя ли, че не е толкова трудно.! А ще може ли схемичката Аз съм си фенка на Майа ,така ,че се свиква с разните му там бодчета, контурчета, възелчета ,ама става неповторимо!Честито!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Прекрасна е!Видя ли, че не е толкова трудно.! А ще може ли схемичката Аз съм си фенка на Майа ,така ,че се свиква с разните му там бодчета, контурчета, възелчета ,ама става неповторимо!Честито!
    Да, не е трудно, като се свикне. Възелчетата ми взеха ума. Не, че са сложни, ами с тази метална нишка...
    За схемата няма проблем. Само ми кажете дали не е нарушаване на авторските права. Зачертавах с молив и го поизтрих накрая. Може би, няма да е съвсем като нова, но все пак... Кажете за авторството и ще я сканирам. Това ще е и форма на благодарност от моя страна за помощта!

  8. #8

    Подразбиране

    мацката е като жива и като че ли има искрица живот в очите й
    мисля че си е струвало всяко бодче и ''благословия'' интересно ми е каква рамка ще й отива

  9. #9

    Подразбиране

    Е, супер мацка си избоцкала. Като се сложи в рамка ,ще изглежда като снимка.

  10. #10

    Подразбиране maia

    Поздравления,дамата е чудесна!

  11. #11

    Подразбиране

    Браво много е красив

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    мацката е като жива и като че ли има искрица живот в очите й
    мисля че си е струвало всяко бодче и ''благословия'' интересно ми е каква рамка ще й отива
    Очите ми бяха много трудни, защото на малко разстояние имаше много четвъртинки, а аз още не ги бях усвоила напълно. Именно те дават живия ефект. Може да се каже, че на тях се учих на четвъртинки. Така се случи. Понеже се започва от средата...
    Днес ми дадоха идея за рамка- кръгла щяла да стои добре. Не знам още и аз... Но със сигурност, няма да я правя в нашия град. Мисля, че и паспарту ще й отива. Приемам идеи и предложения.

  13. #13

    Подразбиране

    Хиляди, хиляди, милион, безброй благодарности и за съветите, и за насоките, и за помощта, и за милите отзиви!!!
    Доставихте ми огромна радост и ми помогнахте да направя нова крачка и да открия един различен красив свят!

  14. #14

    Подразбиране

    Опитай с момчетата от Бургас за рамка и професионален съвет!

  15. #15

    Подразбиране

    Дамата е чудесна! Браво!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •