Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 42 от 42
  1. #31

    Подразбиране

    Браво много е красив

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Прекрасна е!Видя ли, че не е толкова трудно.! А ще може ли схемичката Аз съм си фенка на Майа ,така ,че се свиква с разните му там бодчета, контурчета, възелчета ,ама става неповторимо!Честито!
    Да, не е трудно, като се свикне. Възелчетата ми взеха ума. Не, че са сложни, ами с тази метална нишка...
    За схемата няма проблем. Само ми кажете дали не е нарушаване на авторските права. Зачертавах с молив и го поизтрих накрая. Може би, няма да е съвсем като нова, но все пак... Кажете за авторството и ще я сканирам. Това ще е и форма на благодарност от моя страна за помощта!

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    мацката е като жива и като че ли има искрица живот в очите й
    мисля че си е струвало всяко бодче и ''благословия'' интересно ми е каква рамка ще й отива
    Очите ми бяха много трудни, защото на малко разстояние имаше много четвъртинки, а аз още не ги бях усвоила напълно. Именно те дават живия ефект. Може да се каже, че на тях се учих на четвъртинки. Така се случи. Понеже се започва от средата...
    Днес ми дадоха идея за рамка- кръгла щяла да стои добре. Не знам още и аз... Но със сигурност, няма да я правя в нашия град. Мисля, че и паспарту ще й отива. Приемам идеи и предложения.

  4. #34

    Подразбиране

    Хиляди, хиляди, милион, безброй благодарности и за съветите, и за насоките, и за помощта, и за милите отзиви!!!
    Доставихте ми огромна радост и ми помогнахте да направя нова крачка и да открия един различен красив свят!

  5. #35

    Подразбиране

    Опитай с момчетата от Бургас за рамка и професионален съвет!

  6. #36

    Подразбиране

    Дамата е чудесна! Браво!

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    Дамата е чудесна! Браво!
    Благодаря ти! Още чака- горката- за рамка, но скоро ще си организирам едно пътуванце за целта.

  8. #38

    Подразбиране

    Поздравления,красива дама!

  9. #39

    Smile

    Пак се повтарям, че Дамата ти е прелестна. Но искам вече да я видя в рамка.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nimate Виж мнение
    Пак се повтарям, че Дамата ти е прелестна. Но искам вече да я видя в рамка.
    Темата с рамката... Дадох я онзи ден..., но... Разубедиха ме за много неща и... Кръгли и елипси правели рядко... Паспарту не вървяло... Да не била пищна, защото дамата си била достатъчно красива, та рамката да не отвличала вниманието и погледа... Трябвало да е съвсем семпла... Все едни и същи приказки винаги ми говорят и се налагат... Избрахме светлобежова, за да е по-неутрална и ненатрапчива, с жълти лъскави жилки- уж да хармонира с шапката и ламето. Аз се надявях на зелена, но зеленото наистина отклонява погледа от дрехата на дамата... Не съм много удовлетворена и не очаквам кой знае какъв резултат... Другия четвъртък ще е готова. Ако не ми хареса, не знам... Ще прерамкирам, ако трябва...

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от gyuksel Виж мнение
    Mnogo e krasiva
    Благодаря ти! Дано не се разочаровам от рамката... Днес успях да ги склоня да ми добавят едно паспарту, понеже от лявата страна дамата е "отрязана" и е редно, според мен, или рамката да опира там, или да има паспарту... Тревожа се и чакам... По-добре да се надявам да се получи и да забравя, за да се получи наистина...

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •