Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 312
  1. #31

    Подразбиране

    Лелеее, след осмомартенската игра нищо не съм показвала, че то аз и не съм шила нещо което да е за показване. Сега вече има какво и ето показвам - два Дим. които са подаръци, първия за коледното ми другарче, а втория за племенника ми. Има и още дребни неща, но тях ще ги покажа когато им дойде времето

    ..::Gobelin World::..

  2. #32

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета че надничате и в моята страничка.
    А сега, ден преди Нова година ще ви покажа и последните малки бродерийки предназначени за подаръци и картичките които подарих на момичетата на коледнато парти.

    ..::Gobelin World::..

  3. #33

    Подразбиране

    картичките......



    и една авантюра от руски форум, неоформена....

    ..::Gobelin World::..

  4. #34

    Подразбиране

    Най после нещо старо и завършено. Избора му не е мой, а на големия ми син. Това пернато го влачих близо две години, а какъв ''изчанчен'' вкус имат тези младежи, нямам думи. Снимката е от телефона, като го рамкирам, ще го покажа пак, макар че не ми е много по вкуса
    Светле, благодаря ти, че ме ръчкаше та го завърших.



    Момичета, благодаря ви, че надничате в моята страничка.
    Пак ще пробвам, но аз го виждам.

    Редактирано от keissi : 05.01.2011 в 22:09.
    ..::Gobelin World::..

  5. #35

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, че се ''отбивате'' и в моята страничка.
    А сега нещо избоцкано на един дъх. Благодаря на marji за предоставената схема.

    ..::Gobelin World::..

  6. #36

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!!!
    В момента не знам на каква вълна съм, но започнах нещо което си харесах на срещата в Сливен, показа ги Меги и ето след двуседмично ударно шиене, първият от серията е готов



    А това е другото нещо което ме изкуши от руските форуми, кошничка от сапун с ленти

    ..::Gobelin World::..

  7. #37

    Подразбиране

    Ето и подаръка е готов. Следва хубава премяна и се надявам да се хареса на новата притежателка.

    ..::Gobelin World::..

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, че харесвате новото ми хоби. Надявам се с времето работите ми да стават все по- добри и по големи.
    А сега да ви покажа и последните гоблени, току що ''изкъпани'' и изгладени.

    ..::Gobelin World::..

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета, са за вас!
    cecunka, и третия от серията съм го ушила, на предната страница съм го показала, но отиде за подарък, а дали ще си го ушия за мен, незнам, може би понататък.
    А ето и най - новото ми творение, гоблен с ленти, принтиран на термохартия и нанесен на панама. Снимките не показват цялата свежест на лентичките, а рамката е само временна.

    ..::Gobelin World::..

  10. #40

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за хубавите думи!!!
    А ето с какво се занимавам тези дни, след доста поправки първата ми кутия е готова и даже си има и притежател. Кутията е саморъчно правена, облепена е с фолио и плат, има и бродерия с ленти. Имам ''облечени'' още кутии, но нямат бродерии, когато са готови ще ги покажа и тях.

    ..::Gobelin World::..

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!!! След малка почивка, аз отново се завръщам с моето ново хоби - кутиите. Не че не съм правила нищо, изработих 3 кошнички от сапун с ленти, жалко че не ги снимах, но и те отидоха за подарък. Не очаквах че ще се харесат толкова, та сега трябва да правя още

    ..::Gobelin World::..

  12. #42

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!!!
    А ето и следващата кутия

    ..::Gobelin World::..

  13. #43

    Подразбиране

    за вас момичета!
    Първи опити в тониране на фона и лентите, толкова много снимки направих и пак не можах да ги докарам доникъде.

    ..::Gobelin World::..

  14. #44

    Подразбиране

    за вас!!!
    Нали имам магарешки инат, продължавам с лентите
    ..::Gobelin World::..

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви момичета, ето и следващите кутийки, надявам се притежателките им да ги харесат

    ..::Gobelin World::..

Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •