Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 312
  1. #286

    Подразбиране

    Красота..... Думи нямам.... Поздравления! И аз ще се радвам да я видя на живо - вече завършена.

  2. #287

    Подразбиране

    Красив гоблен

  3. #288

    Подразбиране

    Уау, невероятна красота!!! Така са подбрани и изпълнени различните техники ,че не мога да разбера кое е шито ,кое е ленти

  4. #289

    Подразбиране

    Прелестна е !Оживява пред погледа!

  5. #290

    Подразбиране

    еййй голяма красота,красавица а тези цветя така нежни.... много красиво връщам се да я гледам отново и отново

  6. #291

    Подразбиране

    Photo-0006.jpgЛеле, то било лошо без компютър, толкова свикнахме с него, но пък затова шиенето е по бързо.
    Уших си гоблена за конкурса, уших и второто Ланарте, започнато преди многоооооо време.
    ..::Gobelin World::..

  7. #292

    Подразбиране

    Ле-леее, какви невероятни неща си направила. И кутийките, и иглениците, и гоблените, всичко е много красиво и майсторски изпипано. Ама тази мадама просто ми взе ума. Поздравления!

  8. #293

    Подразбиране

    Photo-0002.jpgЕто повторението /първото шито за подарък/.
    ..::Gobelin World::..

  9. #294

    Подразбиране

    Невероятни неща правиш , Киче!!!! Просто не ми се излиза от твоята страничка

  10. #295

    Подразбиране

    Браво, нещата наистина са невероятни. Много ме заинтригува това с лентите и затова ще си позволя за питам. Принта, върху който бродираш готов ли се купува или някой ти го прави? И още нещо, къде може да се прочете нещо за техниката на това бродиране? Ти си ненадминат майстор . Аз срещу теб да тръгна, пак няма да те стигна

  11. #296

    Подразбиране

    Поздравления , всичко е много красиво и бродериите с ленти са разкошни Нещо което мене лично много ме мъчи

  12. #297

    Подразбиране

    И аз понякога си викам няма да включвам компютъра да шия повече, ама не става май по-добре без него от време на време отново много красиви неща показваш браво

  13. #298

    Подразбиране

    Такаааа, след като се оправих с техниката, да си покажа гоблена от конкурса

    ..::Gobelin World::..

  14. #299

    Подразбиране

    И още малко игленици за подаръци

    ..::Gobelin World::..

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Ааа този прозорец и аз съм го шила, много е нежен. Браво и за иглениците.

Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •