Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 93
  1. #76

    Подразбиране

    Редактирано от rossi369 : 30.12.2014 в 13:39.

  2. #77

    Подразбиране

    Корсунската мадона е пременена,натюрморта на Дим завършен и оформен.В действителност са много по ярки и красиви.
    Редактирано от rossi369 : 26.03.2015 в 22:13.

  3. #78

    Подразбиране

    Имаш прекрасна колекция, спор няма. Най-много се радвам на моделите ти по Климт и М.Пауел. Но и друго искам да ти кажа. Възхищавам се на умението ти да правиш най-подходящия избор на рамки. Всичките ти са оформени с много вкус и стил. Браво!

  4. #79

    Подразбиране

    Благодаря Светлана за оценката,радвам се че надничаш в страничката ми.Предстои ми избор за един много специален гоблен,дано намеря подходящата рамка .

  5. #80

  6. #81

  7. #82

    Подразбиране

    Редактирано от rossi369 : 14.04.2015 в 22:03.

  8. #83

    Подразбиране

    Моите последни красотички!

  9. #84

    Подразбиране

    Много са красиви!Честито!

  10. #85

  11. #86

    Подразбиране

    Пак ме изненада. Всякакви съм виждала, но в зелено като твоето - за пръв път. Е това, ако не е пролетно... Точно за сезона си го налучкала, когато се раззеленява всичко наоколо. Браво! Другата графика също ми харесва, още повече, че съм фен на кафето. Мирише ми на кафе-е-е-е...

  12. #87

    Подразбиране

    Благодаря момичета!Радвам се , че харесвате моите занимавки.Това са ми ,както ги наричат рускините ''отдьiхалочки''.

  13. #88

    Подразбиране

    Последното ,което завърших-латинките на Херитаж.Много съм доволна от резултата,сега трябва да им спретна и другарче.

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Латинките са невероятни!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •