Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Игра на цветовете - ИЗНЕНАДА - ФИНАЛ

    Е, не е имало такава игра до сега - да има много желаещи, толкова, че да бъде предпочетена пред друга игра, да се стартира чак след третото гласуване и накрая да започне с четирима участника и да завърши с трима. И това при положение,че дори има и осигурени награди.
    И тъй като наградите са повече от участниците, по предварителна уговорка със спонсорите стигнахме до следното:
    1. Няма да има гласуване.
    2. Наградите осигурени от wylchin се дават на първият познал кой какъв гоблен шие и това е ata

    ето и нейната награда
    http://radical-foto.ru/fp/d248d8b376...94dda927b8be12

    и участника първи завършил своя гоблен и това еlassa

    Това е наградата
    http://radical-foto.ru/fp/1c990afb5a814bea9cc8b90b3b5da3e1

    3. Наградите, осигурени от rodich остават за следващи игри и конкурси.


    ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!

    Много съжалявам, че не успях да заинтригувам повече хора да участват въпреки неколкократното променяне на регламента. Наистина щеше да се получи много красива игра.
    Мисля, че последният регламент - всеки сам да избере своя модел е най-удачен, защото позволява на всеки най-добре да реализира творческия си потенциал.

    Желая по-голям успех на следващия организатор на тази игра!





    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Ето ги участващите модели.





    А това са красивите импровизации.





    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Всички импровизации са много хубави. Честито на победителите. Да ми изпратят адресите си на лични.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  4. #4

    Подразбиране

    Прекрасни импровизации!Честито!
    За позналите кой какво ще шие , честито ,след изтриването на някои постове.
    Редактирано от dushkova : 18.08.2013 в 14:51.

  5. #5

    Подразбиране

    Ехаааа, много се радвам, че съм познала, защото това значи, че въпреки че ни ви познавам лично, съм успяла във форума да ви опозная и отгатна вкусовете ви Много се радвам!!!! А относно наградата, мисля, че не я заслужавам и се отказвам от нея, нека остане за следващи конкурси. Така е по-добре, нека остане за някой, който ще спечели с труда си и любимото хоби, а на мен ми стига удовлетворението, че съм познала

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета,импровизациите ви са страхотни.благодаря ви за наградата и организираната игра.Макар и в камерен състав се радвам че участвах,уших си страхотно гобленче

  7. #7

    Подразбиране

    Много добро съчетание на цветовете и прекрасно изпълнение

  8. #8

    Подразбиране

    Привет и от мен Поздравления за чудесните изработки, на lassa за чудесната комбинация! Честито на ata за точността
    Редактирано от rodich : 19.08.2013 в 13:00. Причина: добавяне


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета,днес си получих наградата,благодаря вигоблена е страхотен и скоро време ще си го ушия

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Красив гоблен!Сигурно ще е голямо удоволствие да го бродираш

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •