Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Органична козметика !

    Гледам мили дами, нямаме си тема за домашна и органична козметика.Отварям тази, за да споделяме опит.
    Аз лично след 5 години накупешка органична, започнах да приготвям такава (след изкаран курс, доста книги и професионални сайтове и блогове изчетени). Конвенционалната козметика(независимо колко е маркова или скъпа) я загърбих, защото съдържа доста гадости и вредности.
    Едно от първите ми творения е:
    Органичен мехлем за сладко бебешко дупе. Съдържа: органичен зехтин( извлеци от невен, теснолист живовляк, лепка, жълт кантарион), органично кокосово масло, пчелен восък, натурален витамин Е, екстракти от лайка, невен, лавандула, коприва и етерични масла от лайка, лавандула и чаено дърво. Има успокояващ ефект, антибактериален, заздравяващ и възстановяващ. Добър за всякакви кожни раздразнения, обриви, добре обгрижва и кожата на работещите ръце на мама. Два отпътуват при чаровни бебчовци,а още 3 броя си тръсят стопани.
    Опаковки от 50мл.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Страхотна тема! И аз съм привърженик на натуралните неща, но за жалост нямам нито време, нито познания, за да си приготвям домашни продукти за разкрасяване.
    Към момента ползвам нещата на Bomb https://bomb.bg/ и за сега съм много доволна, особено от сапуните и етеричните масла. Обмислям да опитам и маската за коса и крема за лице. Определено са с чисти съставки, щом досега нямам проблеми.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз използвам доста такава козметика, но предпочитам да си я купувам готова. Handmade козметиката не ми понася много добре.
    Ето тук има много качествени неща, от които съм много доволна, а и цените им са супер
    Редактирано от btrend : 04.10.2017 в 16:37. Причина: Поправка на правописна грешка и допълване на мнението

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    От известно време приемам Eveslim за отслабване и мога да споделя, че определено потиска апетита. Препоръчвам го на всеки, който се интересува от намаляване на теглото.
    Редактирано от iva555 : 05.02.2021 в 17:28.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •