Резултати от анкета: Кои три гоблена харесвате най-много

Гласували
117. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • ЦИКЛАМА

    26 22.22%
  • ВЕРОНИКА

    7 5.98%
  • ГЛАДИОЛА

    16 13.68%
  • РУЖА

    20 17.09%
  • ДРАЦЕНА

    8 6.84%
  • ГЕРГИНА

    19 16.24%
  • КУКУРЯК

    50 42.74%
  • ЗЮМБЮЛ

    7 5.98%
  • ГАРДЕНИЯ

    33 28.21%
  • ВЕРБЕНА

    40 34.19%
  • РОСЯНКА

    14 11.97%
  • БОЖУР

    33 28.21%
  • КЛИВИЯ

    28 23.93%
  • ЛАТИНКА

    9 7.69%
  • МАРАНТА

    14 11.97%
  • АНЕМОНА

    10 8.55%
Анкета с отговори.
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 62
  1. #46

    Подразбиране

    1 Гърция-Санторини_ Циклама
    2 Летен залез_ Божур
    3 Дъждовна вечер_ Драцена

  2. #47

    Подразбиране

    Вербена, Маранта и Кукуряк
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  3. #48

    Подразбиране

    Божур
    Клавия
    Росянка

    Гласувах по съвест (не че знам кой гоблен на кого е) Реших да избера така както би трябвало по условие. Ако не беше темата Сезони - щях да гласувам по друг начин. Но в гоблените, които най-много харесах няма нищо "сезонно"
    А именно: Къщичката на Латинка и Дъбовата гора.

  4. #49

    Подразбиране

    Много време не съм влизала в този форум блуждаейки все из руските.Това,което вийдам тук си е направо гениално.Толкова красота на едно място!Не съм запозната с условията на конкурса ,но красотите са невероятни и реших да гласувам.Поздравления за всички участници,но мен ме грабнаха
    1.Лунна пътека-невероятно излъчване и тази луна със сияние около нея
    2.Гърция-Санторини-втората ми любима дестинация след Турция
    3.Есен-обожавам този сезон

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Божур
    Клавия
    Росянка

    Гласувах по съвест (не че знам кой гоблен на кого е) Реших да избера така както би трябвало по условие. Ако не беше темата Сезони - щях да гласувам по друг начин. Но в гоблените, които най-много харесах няма нищо "сезонно"
    А именно: Къщичката на Латинка и Дъбовата гора.

    В къщичката на ЛАТИНКА поне заглавието е сезонно - "Лятна нощ"

    Това беше в сферата на шегата. А сега сериозно.
    Кате, направи ми впечатление твоя коментар и реших да отговоря, тъй като приемам това като упрек за това, че едва ли не сме допуснали в конкурса всякакви гоблени.Това до някъде е така, но не съвсем. Темата е не "Сезони", а "ЛЮБИМ СЕЗОН", а това предполага не само пейзажи. Много е тесногръдо такова виждане за любимия сезон. Всеки има различна представа за любим сезон свързана не само с красотата на природата през този сезон, а с различни спомени, преживявания и чувства. И ще коментирам само за цитираните от теб гоблени, защото мога да направя това не само за всички предложени за гласуване, а за всеки един участвал в конкурса. Но няма да го направя, защото целта на анкетата е съвсем друга.

    Дори гледайки гоблена на ЛАТИНКА от твоята гледна точка не може да се сбърка с друг сезон, освен с лятото - с това огромно небе обсипано със звезди, с цъфналите цветя зад оградата и зелените корони на дърветата. А, ако продължим и с други гледни точки, можем да прибавим и спомена за лятото на нашето детство за игрите и приказните замъци.
    Дъбова гора на КУКУРЯК - та може ли да се види тази картина зимата? Категорично не. Къде е снега и оголените клони? Есента - също не, няма ги традиционните есенни цветове на тревата и листата. Пролетта - е там може малко да се поспори, но пак не - пролетта още не са се раззеленили напълно дърветата. Ако беше борова гора - да, можеше да се вземе и за пролет, но това е дъбова гора. В най-добрия случай - късна пролет или ранно лято. И това всичко от твоята гледна точка. А защо към нея да не прибавим спомена за разходката през лятото в тази гора, или пикника, който сме си направили, или пък сме ходили за гъби.

    И последно - още малко разяснение. Не искам да се заяждам, най-малко с теб. Само исках да покажа как трябва да се разсъждава, когато си избираме гоблен по дадена тема. Предстои нов конкурс и всяко ограничено възприятие по дадена тема би ограничило доста нашия избор.
    Надявам се това да не е така и за теб.
    Редактирано от NIA : 13.09.2013 в 20:38.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #51

    Подразбиране

    Ния, и грам упрек нямаше в моите думи към теб Аз лично много харесвам инициативата, и изобщо идеята за такъв конкурс и награди. И гоблените са много красиви! Но аз лично след малко разсъждения се самообърках за кой да гласувам... Защото по пътя на логиката във всичко може да намерим нещо сезонно и любимо
    Идеята на моето изказване беше, че при друга тема, щеше да ми е различно гласуването

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Катеееееее, не само на теб ти е трудно да избереш. Наистина, за всички е така. Толкова красота събрана на едно място, че е нормално да се объркаш и да се чудиш за кой по -напред.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #54

    Подразбиране

    Моля, който вече е гласувал в Анкета 2, а е пропуснал да гласува в Анкета 1, нека да го направи. Остават само още два дни.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #55

    Подразбиране

    1.Циклама - Гърция Санторини - изглед, моренце, Гърция...
    2.Латинка - Лятна нощ - любимият ми сезон
    3.Анемона - Приморско кафе - чудесен , все едно сме там
    Поздравления за всички участници! Пожелавам успех!!!

  11. #56

    Подразбиране

    Поздравления и на вас мили участници !!!!!!!
    1.Циклама - Гърция Санторини
    2.Гергина - Руска тройка
    3.Гардения - Rocky Point
    Пожелавам успех!!!!!!!!!!

  12. #57

    Подразбиране

    Чудесни изработки, чудесни творения! Поздравявам всички участници!

    1.Циклама - Гърция Санторини - красив , харесва ми!
    2.Вероника - Дъждовна вечер - приятна лятна вечер и слаб дъждец, леко полъхващ ветрец
    3.Анемона - Приморско кафе - поверието гласи - който го ушие този гоблен, непременно ще пътува в чужбина - дано се сбъдне желанието и на Анемона, ако е решила да пътува !

  13. #58

    Подразбиране

    кливия
    гардения
    ружа

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rubin Виж мнение
    Чудесни изработки, чудесни творения! Поздравявам всички участници!

    1.Циклама - Гърция Санторини - красив , харесва ми!
    2.Вероника - Дъждовна вечер - приятна лятна вечер и слаб дъждец, леко полъхващ ветрец
    3.Анемона - Приморско кафе - поверието гласи - който го ушие този гоблен, непременно ще пътува в чужбина - дано се сбъдне желанието и на Анемона, ако е решила да пътува !
    Рубин, има малко разминаване в поста ти .
    Дъждовна вечер е на ДРАЦЕНА, а на ВЕРОНИКА гоблена е съвсем друг.
    Последно кое е вярното, уточни - ДРАЦЕНА или ВЕРОНИКА?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Циклама
    Гардения
    Божур


Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •