Показване на 1 до 15 от 74

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Поздравления за тази нова опция, чудесна е,това е едно от нещата,които мисля,че наистина бяха нужни. Още веднъж моите поздравления.

  2. #2

    Подразбиране

    Чудесен е новият вид на форума. Поздравления. Отивам да разучавам възможностите му.

  3. #3

    Подразбиране

    Момчета, поздравявам ви за това, което сте направили! Особено за опцията Показване на последно качените снимки, която ни спестява много време. Новият облик на форума определено ми харесва, въпреки че все още го изучавам и не всичко ми е ясно. Ще продължа и занапред да съм сред редовните и активни посетители.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Поздравления за тази нова опция, чудесна е,това е едно от нещата,които мисля,че наистина бяха нужни. Още веднъж моите поздравления.
    Благодаря ти Val4e за поздравленията. Сложихме и бутона за новите снимки горе както говорихме. От варианта с лента се отказахме, защото мисля, че така е много по-удобно и не натоварва излишно началната страница на форума и помага за по-бързото и зареждане.

    Но затова, че избърза и написа цял роман в групата си, как новия форум бил същия като стария искам да ти дам едноседмичен срок, в който да се запознаеш с всичко ново. След това те очакваме отново

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •