Показване на 1 до 15 от 74

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз се извених и в групата и там също ви поздравих.Но пък има и нещо хубаво,сега вече повече момичета разбраха за тази опция. Аз още веднъж ти благодаря лично и от името на останалите потребители.Обещавам ти ще се запозная с всичко.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Аз се извиних и в групата и там също ви поздравих.Но пък има и нещо хубаво,сега вече повече момичета разбраха за тази опция. Аз още веднъж ти благодаря лично и от името на останалите потребители.Обещавам ти ще се запозная с всичко.
    Благодаря ти и аз за разбирането и извинението и приятна работа

  3. #3

    Подразбиране

    Ехаааа......
    Страхотен е новия форум.....
    Благодаря Ви....
    Отивам да разцъквам
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  4. #4

    Подразбиране

    Не ми се сърдете, не искам да мрънкам, но не става и не става това с абонамента. Изтрих си всички абонаменти теми и започнах отново. В момента имам 18 такива, но не ми изпраща съобщения на мейл. Получавам мейл само за ЛС и подфорум Плетива. Друго не, правих операцията от 2 различни компа и ефекта е нулев. Къде още да пипна, защото в потребителския профил само не става. Маркирам, давам незабавно известяване, мейла ми е не променян и ...............нищо.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •