Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 74
  1. #1

    Exclamation Новият форум е готов

    Здравейте, готови сме с подготовката за обновяване на форума, желаете ли да направим промяната преди срещата или след това?

  2. #2

    Подразбиране

    В никакъв случай преди срещата.
    Дали трябва да се обоснова за молбата си или няма нужда?
    Че много дълъг пост ще стане, ако почна да се мотивирам.

    Мисля,че срещата е много добра граница между СТАРОТО и НОВОТО.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    А, колко време ще ни оставите без форума?
    Ако е ден ,два си мисля, че може и сега, че след срещата ще има много емоции за споделяне
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    1 ден със сигурност, после може да излязат някои непредвидени ситуации или въпроси, ако помните какво се случи преди няколко години

  5. #5

    Подразбиране

    Нека да остане обновяването след срещата. Винаги има непредвидими ситуации, колкото и да се тества, а това означава няколко дни без форум.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    1 ден със сигурност, после може да излязат някои непредвидени ситуации или въпроси, ако помните какво се случи преди няколко години

    След, след срещата, тъкмо на срещата ще ни разкажете за какво иде реч

  7. #7

    Подразбиране

    Може и сега ,тъкмо да го погледнем ,да посвикнем и неяснотите да се изяснват на срещата .Но това си е вашето решение.

  8. #8

    Подразбиране

    Душкова, точно на срещата ли ще обясняваме това?! Когато за броени часове трябва да се видим с приятели на живо. А, когато компа не е пред теб и да се обяснява полза едва ли ще има.
    Но, има поне две важни причини, за да е обновяването след срещата.
    Първата е самата среща - точно преди нея едва ли е уместно да нямаме форум - може да възникнат някои промени или въпроси, пък дори и по самата организация на пътуващите / имам предвид на големите групи каквито са пловдивската, варненската, софийската, бургаската/, нали форума им е връзката за комуникация.
    Втората - ще се прекъсне гласуването в анкетата. И без това времето за гласуване не е много.
    Бих посочила още няколко причини, но смятам,че тези са достатъчно основателни.
    Когато решаваме за нещо трябва да изхождаме не от позицията само на личните интереси, а от това кое би било по-добре за голяма група хора.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Съгласна съм с аргументите на NIA - няма защо точно преди срещата да се променя нещо, което ще затрудни доста от форумките...

  10. #10

    Smile

    Чакахме толкова много, мисля може още малко, нека мине срещата, да Ви се порадваме и да споделите емоции и после да се обновяваме...........

  11. #11

    Подразбиране

    А тази анкета безсрочна ли е? Кога ще се затвори?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Така като гледаме, остава за след срещата

  13. #13

    Подразбиране

    И аз да подкрепя Ния - сега има доста неща за доизясняване, без форум ще загубим комуникация. А и новият облик ще затрудни доста хора, вкл. и мен, ще ни трябва време за адаптация....

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз съм за след срещата -
    1. Свързана е с пътуване и е възможно да има детайли които ще се изчистват до последния момент.
    2. На самата среща ще можете да ни обясните за какво иде реч.
    3. Ние сме си създали навици и за всеки ще има малко трак докато се ориентира в новото.
    4.Предвид че има момичета които очакват емоциите чрез снимките ни ако може да се изчака една седмица след Ст.Загора.
    Но пък в крайна сметка момчетата си знаят с какво време разполагат.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •