Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 74 от 74
  1. #61

    Thumbs up

    Направо онемявам всеки ден.........Много олеснен достъп до всичко, перфектна визия и най-после си намерих бутона "нагоре"......
    Разцъквам, разучавам, забавлявам се..........
    Не знам как ще се отблагодарим на момчетата!!!!
    ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ ОТ СИЛИСТРЕНКИ!!!!!!!

  2. #62

    Подразбиране

    Написах във ФБ и потвърждавам:Zlatka Taneva И преди и сега няма ден в който да не надникна във форума! Спор няма, че тук комуникацията е по-бърза , но емоциите, запознанствата виртуално и после реално, това, че „очите ми се отвориха“ относно гобленарството във форума всичко това а и още )))) и казвам обичам си форума и всички съфорумки!!!

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране

    Пак само аз не съм разбрала, за каква среща става на въпрос, има анкета дали да се пусне новият форум преди или след срещата

  5. #65

    Подразбиране

    Ами тя мина, ставаше въпрос за Нац. среща в Стара Загора. Махам анкетата.

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Ами тя мина, ставаше въпрос за Нац. среща в Стара Загора. Махам анкетата.
    Аха благодаря, аз нали винаги все нещо не съм доразбрала и затова все си питам.

  7. #67

    Подразбиране МНЕНИЕ

    Трудно се ориентирам в новия форум ,мисля че старият вариант ми допадаше повече,защо всицки аватари изглеждат размазани ,самжо аз ли ги виждам така!

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Трудно се ориентирам в новия форум ,мисля че старият вариант ми допадаше повече,защо всицки аватари изглеждат размазани ,самжо аз ли ги виждам така!
    Аватарите се виждат идеално,нещо при теб ще е проблема

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #69

    Подразбиране

    Да ви поздравя и тук, знайни и незнайни творци на новия ни стар форум!
    Пак да кажа, че сме като бебета, но ще се справим с новостите
    И тъй като сега преглеждам темата, видях, че като преминах по линка на Flame за неговия албум за проби, не съм във форума. В смисъл, че все едно не съм. Албума се отваря в нова страница, в която горе ме кани да вляза чрез профила си или да се регистрирам. А в същото време аз съм във форума на тази страница... Да не би да си имаме варианта "изтекла сесия"? Само да кажа, отбелязала съм си опцията да съм винаги във форума.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте!

    Искам само да благодаря на админите за тези снежинки, които ме изненадаха като се логнах днес Създават ми много положително зимно-Коледно настроение. Благодаря!

  11. #71

    Подразбиране

    @Juli71: Натисни CTRL+R или изчисти кеша на браузъра.
    @esstef4e: Kой е линка? Възможно е да съм написал без www. това може да е причината.
    @Nelly R. и всички: Благодаря и честит празник!

  12. #72

    Подразбиране

    flame, вече си е наред, каквато и да е била причината, сега е добре
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  13. #73

    Подразбиране

    При мен,"умното"не ми излизат емотикончетата ,макар че използвах бутона "повече възможности".Не разбирам къде е причината ,в началото ставаше.

  14. #74

    Подразбиране

    Реклама:
    Не ми се сърдете, не искам да мрънкам, но не става и не става това с абонамента. Изтрих си всички абонаменти теми и започнах отново. В момента имам 18 такива, но не ми изпраща съобщения на мейл. Получавам мейл само за ЛС и подфорум Плетива. Друго не, правих операцията от 2 различни компа и ефекта е нулев. Къде още да пипна, защото в потребителския профил само не става. Маркирам, давам незабавно известяване, мейла ми е не променян и ...............нищо.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •